Kronika Policyjna Przasnysz – 31.07.2013

30.07.2013r.

Godz. 10:40- w Chorzelach na ul. Mostowej zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę. Badanie wykazało, że miał 2.6 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 11:20-mieszkaniec Warszawy powiadomił, że podczas dokonywania zakupów w sklepie  w Przasnyszu nieznany sprawca z kieszeni spodni ukradł mu telefon komórkowy m-ki Samsung S 5610. Zgłaszający wartość strat oszacował na kwotę 400 zł.

Godz. 14:10- w Przasnyszu na ul. Św. Stanisława Kostki kierująca fiatem mieszkanka Marek chcąc uniknąć zderzenia z nissanem, którego kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu, gwałtownie zahamowała w wyniku czego jadący z nią pasażer uderzył głową w szybę czołową pojazdu.  Pasażer fiata z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Przasnyszu i pozostał na obserwacji.

Godz. 17:50- w Chorzelach na ul. Komosińskiego mieszkaniec Chorzel kierował fordem mając powyżej jednego promila w organizmie.

Godz. 18:20- w sklepie LIDL w Przasnyszu mieszkaniec Przasnysza ukradł artykuły spożywcze za kwotę 111 zł. Mężczyznę ukarano mandatem karnym.

29.07.2013r.

Godz. 07:10- z koparki zaparkowanej na posesji w Sierakowie nieznany sprawca zabrał dwa akumulatory, 20 litrów oleju napędowego oraz 5 litrów oleju silnikowego. Wartość strat zgłaszający oszacował na kwotę 1370 zł.

Godz. 14:20- w Przasnyszu na ul. Mirowskiej kierujący kombajnem wykonując manewr omijania uderzył w zaparkowany samochód m-ki „Opel Corsa”. Kierującego kombajnem ukarano mandatem.

Godz. 14:55- w Rostkowie gm. Czernice Borowe zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę. Badanie wykazało, że miał 2.7 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 16:20- na trasie Mchowo- Przasnysz kierujący lexusem mieszkaniec Warszawy wykonując manewr wyprzedzania uderzył w ciągnik rolniczy wraz z naczepami. Kierującego samochodem ukarano mandatem w kwocie 400 zł.

Godz. 21:25- w Romanach Seborach kierujący oplem mieszkaniec Przasnysza  uderzył w bok nieoświetlonej przyczepy rolniczej załadowanej słomą. Z uwagi na zdarzenie przez 1,5 godziny droga była nieprzejezdna ,  zorganizowano objazd przez miejscowość Krzynowłoga Mała. Pasażerka opla mieszkanka Przasnysza doznała ogólnych potłuczeń ciała.

 


 

KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments