Kronika Policyjna Przasnysz – 14.08.2015

13.08.2015r.

Godz. 11:55- w miejscowości Nakieł gm. Jednorożec 58 letni  mieszkaniec gm. Jednorożec  kierując ciągnikiem rolniczym m-ki ”Władimirec” w kabinie ciągnika  przewoził  11 letnią córkę, która z nieustalonych przyczyn  w trakcie  jazdy wypadła z ciągnika. Dziewczynka z obrażeniami głowy  śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Olsztynie.

Godz. 15:15- w miejscowości Dynak gm. Jednorożec doszło do zdarzenia drogowego. Na drodze żwirowej  kierujący samochodem osobowym m-ki  Opel Vectra 23 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego  stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Kierujący oraz podróżujący z nim pasażer 27 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego z obrażeniami ciała karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala w Przasnyszu. Badanie wykazało, że kierujący oplem był trzeźwy.

12.08.2015r.

Godz. 10:25- w miejscowości Borowe Chrzczany gm. Krzynowłoga Mała doszło do wypadku przy pracy.  Kierowca ciągnika usiłował zatrzymać zaparkowany na drodze publicznej ciągnik wraz z przyczepą,  wpadł pod koła  i doznał urazu lewej nogi. Mężczyznę z obrażeniami ciała  karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

11.08.2015r.

Godz. 10:25- w Dobrzankowie gm. Przasnysz nietrzeźwy 25 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował kombajnem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 11:55- w sklepie „Biedronka” w Przasnyszu przy ul. Sosnowej mieszkaniec Przasnysza ukradł artykuły spożywcze. Mężczyznę ukarano mandatem w kwocie 20 zł.

Godz. 13:10- w sklepie przy ul. Miłej w Przasnyszu dwaj mieszkańcy Przasnysza ukradli 16 sztuk piwa. 8 sztuk o nazwie „Tyskie” i 8  o nazwie „Lech” po czym wyszli ze sklepu.

10.08.2015r.

Godz. 00:50- w Przasnyszu na ul. Słowackiego doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym m-ki BMW  18 letni mieszkaniec Przasnysza ( powyżej 2 promile alkoholu w organizmie) na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem,  uderzył w ogrodzenie posesji wywracając samochód. Pasażer pojazdu 21 letni mieszkaniec Przasnysza karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Przasnyszu. Ustalono, że kierujący oraz pasażer doznali obrażeń ciała skutkujących  rozstrojem zdrowia na okres  poniżej dni 7.

Godz. 09:55- w Kijewicach gm. Przasnysz doszło do kolizji drogowej.  Kierujący VW Golfem mieszkaniec powiatu przasnyskiego z nieustalonych przyczyn wjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w samochód osobowy m-ki VW Vento, którym kierowała mieszkanka powiatu przasnyskiego. Kierującego VW Golfem ukarano mandatem w kwocie 500 zł.

Godz. 15:15- w miejscowości Szla gm. Przasnysz kierujący  samochodem osobowym m-ki Opel Corsa mieszkaniec Włocławka nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem mieszkańcowi Przasnysza w wyniku czego doszło do zdarzenia drogowego. Kierującego samochodem ukarano mandatem w wysokości 300 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments