Kompleks basenów odkrytych w Przasnyszu. Sanepid stwierdził przydatność wody do kąpieli

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przasnyszu stwierdził przydatność wody do kąpieli na przasnyskich basenach otwartych. Poprzednia próbka wykazała obecność bakterii Pseudomonas aeruginosa. Przeprowadzono kolejne badania.

 

– Na podstawie sprawozdania z badań próbek wody, pobranych w dniu 18.08.2023 r. z systemu cyrkulacji wody wprowadzonej do niecki basenu rekreacyjnego, wodnego placu zabaw oraz zjeżdżalni Kompleksu basenów odkrytych przy ul. Mazowieckiej 25 w Przasnyszu, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przasnyszu stwierdził przydatność wody do kąpieli  – czytamy.

Cały komunikat poniżej.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
1 miesiąc temu

No dobrze a sprawa najnowsza , kto wpadł na świetny pomysł żeby wyciąć 4 stare drzewa na ulicy Joselewicza ? Naprawdę nie ma już w tym mieście nic do zrobienia jak wycinanie starych drzew ? A przede wszystkim czemu został zniszczony totalnie asfalt ciężkimi maszynami przy okazji ? Czy burmistrz planuje remont tej krótkiej uliczki chyba nie? O co tu chodzi ? Czy to jest jakaś Zemsta na kimś ? Bo zachodzę w głowę i nie rozumiem jak można było tak zniszczyć uliczkę . Proszę pójdźcie i zobaczcie . Czy o tym ktoś napisze artykuł ? A może to ten… Czytaj więcej »

Aga
Aga
1 miesiąc temu
Reply to  Janusz

Spytaj burmistrza

Janusz
Janusz
1 miesiąc temu
Reply to  Aga

Wybacz nie znam Osobiście Pana Burmistrza , ale ktoś mi mówił że chyba pytał o tą uliczkę i nie dostał odpowiedzi , więc może Ty się spytaj

Anna
Anna
1 miesiąc temu

Hihi cenzura usunęła mój komentarz o statystykach nosicieli HIV… oni mają też bakterie znaleziona przez sanepid…