Gmina Chorzele. Pomagają stowarzyszeniom pisać wnioski

Organizacje pozarządowe działające na terenie gminy Chorzele mogą liczyć na urzędową pomoc przy pisaniu wniosków o dofinansowania. W gminie działają dwa zespoły, które służą wsparciem.

 

– Burmistrz Beata Szczepankowska już dawno temu stworzyła zespoły pracowników, z którymi pisze  bardzo dobre i skuteczne wnioski o pozyskanie środków zewnętrznych. W Gminie działał i działa między innymi zespół, który pomaga pisać wnioski naszym Kołom Gospodyń Wiejskich, których ku naszej radości i satysfakcji mamy coraz więcej. Pomagamy też OSP i stowarzyszeniom – wyjaśnia urząd.

Zespoły są koordynowane merytorycznie przez wydziały i pracowników urzędu, a nadzór nad nimi sprawuje burmistrz.

– Zespoły są zadaniowe i składają się w zależności od rodzaju naborów ze specjalistów z urzędu i jednostek organizacyjnych gminy – czytamy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
2 miesięcy temu

Przecież to jedna wielka kpina na czas kampanii. W tamtym roku byliśmy w gminie jako OSP czy pomogą nam złożyć wniosek do FUSUR. Dostaliśmy odpowiedź że gmina nie pisze wniosków jako OSP bo mają swojej pracy dużo a od pisania wniosków są prywatne firmy.

Zygmunt
Zygmunt
2 miesięcy temu
Reply to  Mariusz

To to jest nic. Zobaczcie stowarzyszenie założone w starostwie przez Bieńkowskiego. Miało pomagać innym organizacjom a leży do góry kołami i kwiczy. Propaganda level hard!

Zenon
Zenon
2 miesięcy temu

Poziom zakłamania i propagandy w chorzelskim urzędzie sięga zenitu.
Jak kontrkandydat na burmistrza w swoim programie ujął utworzenie zespołu, który będzie pomagał różnym organizacjom pozarządowym pisać wnioski o dofinansowanie to raptem okazało się, że w gminie taki zespół już działa. Pewnie nawet działał zanim ktoś pomyślał, że można będzie składać wnioski 😁
Aż żal na to patrzeć, no ale cóż, tonący brzytwy się chwyta…
Kończy się era dyktatury i kultu jednostki.