Dni Chorzel 2023 – Filip Czyżykowski, zespół Imperium oraz Lanberry

W sobotę, 5 sierpnia rozpoczęło się święto Miasta i Gminy Chorzele. Tego dnia na uczestników czekały wyśmienite koncerty, publiczność do zabawy porwał Filip Czyżykowski, zespół Imperium oraz Lanberry.

 

Dni Chorzel rozpoczęły się od występów lokalnych artystów. Na scenie pojawiły się dzieci z OUK , Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz zespół Chorzelski Antykwariat. Tradycyjnie wręczono nagrody i wyróżnienia dla uczestników zawodów oraz konkursów zorganizowanych przez gminę.

Główną atrakcją wieczoru były występy gwiazd, które rozpoczął koncert Filipa Czyżykowskiego. Następnie gości zabawił zespół Imperium. Wieczór zakończył zespół Lanberry.

 

 

red

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JUMGO
JUMGO
1 miesiąc temu

Widzę, że była też Beata z zespołem.

Aga
Aga
1 miesiąc temu
Reply to  JUMGO

O tak wszędzie jej pełno, kielbasa przedwyborcza

Mila
Mila
1 miesiąc temu

Cisza nocna!
W okolicy dzieci i ludzie pracujący na poranną zmianę!

Kris
Kris
1 miesiąc temu

Gwiazda wydarzenia to Pani Burmistrz z mężem. Czy w tym mieście nikt inny nic nie robi tylko Pani burmistrz i jej mąż???? Zamęczy się kobita, pomóż ta jej trochę Chorzelanie!!!!!!

Leon
Leon
1 miesiąc temu
Reply to  Kris

Człowieku, po co ta ironia. Nasza Burmistrz jest b. pracowitym człowiekiem. Jeśli Ty coś dobrego i mądrego robisz napisz, a na pewno znajdą się pochlebne komentarze, a nie zgryźliwe jak Twój. Pozdrawiam i więcej życzliwości życzę 😊

JanT
JanT
1 miesiąc temu
Reply to  Leon

Piesek Pani Burmistrz wabi się Leon, fajnie.