Danuta Malinowska nowym kierownikiem GOPS w Czernicach Borowych

Pani Danuta Malinowska, mieszkanka Przasnysza, w wyniku przeprowadzonego naboru została wybrana na stanowisko kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernicach Borowych.

 

W gminie Czernice Borowe przeprowadzono nabór na stanowisko kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernicach Borowych. W poniedziałek, 15 kwietnia o godzinie 15.00 na stronie Biuletynu Informacji Publicznej ogłoszono jego rozstrzygnięcie.

Na stanowisko kierownika GOPS wybrana została pani Danuta Malinowska, mieszkanka Przasnysza.

„W wyniku dokonanej analizy dokumentów aplikacyjnych, testu i przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej stwierdza się, że pani Danuta Malinowska spełnia wymagania niezbędne do wykonywania pracy na w/w stanowisku” – informuje w piśmie wójt Wojciech Brzeziński.

„W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej oraz testu wysoko oceniono jej przygotowanie merytoryczne oraz posiadaną wiedzę na temat zadań realizowanych na stanowisku Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernicach Borowych. Posiadana przez panią wiedza i umiejętności gwarantują prawidłowe wykonywanie obowiązków” – napisano.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments