Chorzele. Aktywny Dzień Sołtysa. Były życzenia i szkolenia

W poniedziałek, 11 marca w gminie Chorzele zorganizowano spotkanie z okazji Dnia Sołtysa. Była to okazja do złożenia życzeń i podziękowania za pracę na rzecz mieszkańców.

 

– Po przywitaniu wszystkich zebranych, burmistrz Beata Szczepankowska złożyła wszystkim sołtyskom i sołtysom serdeczne życzenia z okazji ich święta oraz wręczyła im drobne upominki w dowód uznania za ich ciężką pracę i zaangażowanie – relacjonuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

W kolejnym punkcie spotkania, odbyły się warsztaty pod nazwą „Oszczędź na energii”, które zorganizowała Mazowiecka Agencja Energetyczna.

– Cezary Molski, dyrektor Biura Innowacji i Rozwoju Mazowieckiej Agencji Energetycznej oraz Ewa Szulc, specjalista ds. energetycznych Mazowieckiej Agencji Energetycznej omówili praktyczne aspekty oszczędzania energii oraz przestawili korzyści płynące z efektywnego zarządzania energią w codziennym życiu. Druga część prelekcji dotyczyła możliwości pozyskania środków zewnętrznych na dofinansowanie usług  związanych z ograniczaniem zużycia energii – dodaje samorząd.

Głos zabrała także Elżbieta Kaczyńska, przedstawiciel Doradztwa Rolniczego Agri Pro, która wygłosiła prelekcję na temat Rolnictwa Ekologicznego.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lubię to
Lubię to
2 miesięcy temu

Czas na odpoczynek co dla nie których

Lola
Lola
2 miesięcy temu

Pani logopeda powinna chyba iść.juz na emeryturę a dać szansę młodym ludziom .