Charytatywny kiermasz w Chojnowie [FOTO]

W niedzielę, 16 stycznia w dworze w Chojnowie odbył się charytatywny kiermasz karnawałowy. Organizatorzy przewidzieli dla gości szereg atrakcji.

 

Niedzielne popołudnie w Chojnowie obfitowało w atrakcje. W chojnowskim dworku odbywał się charytatywny kiermasz karnawałowy, z którego dochód przeznaczony był na rzecz poszkodowanej w czasie pożaru rodziny z Czernic Borowych.

Koła Gospodyń Wiejskich z regionu przygotowały mnóstwo pyszności. Były pączki, faworki, ciasta, ale także pierogi, krokiety i wiele innych. Czas przybyłym na imprezę gościom, umilała Gminna Orkiestra Dęta z Czernic Borowych, która grała kolędy i bożonarodzeniowe utwory. Nie zabrakło zapustnych zabaw, przebierańców i ogniska z poczęstunkiem. Druhowie OSP prezentowali zaś pokaz ratownictwa medycznego.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki samochodami rajdowymi po odcinku specjalnym. Te były możliwe oczywiście dzięki AMK Rzemieślnik.

Przybyli na imprezę mieli okazje również zwiedzić historyczne wystawy w chojnowskim dworze.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aśko
Aśko
4 miesięcy temu

Brawo ,, , będą kolejne zachorowania , czy organizatorzy tej imprezy mieli tego świadomość?

Janek
Janek
4 miesięcy temu
Reply to  Aśko

Jak się boisz, to siedź w chałupie na d….pie a innym daj w spokoju miło spędzić czas, ludzie mają już dość wałkowania w kółko jednego tematu i chcą cieszyć się życiem i przy okazji pomóc innym !

Ala
Ala
4 miesięcy temu
Reply to  Aśko

Nic im nie będzie bo oni telewizji nie oglądają

Aśko
Aśko
4 miesięcy temu
Reply to  Aśko

Odważny się znalazł , szpitale pełne takich mądrali, łóżka i respiratory zajęte , ludzie umierają a tu lokalny bohater bryluje,

Aśko
Aśko
4 miesięcy temu

Lokalny bohater bryluje, szpitale pełne , ludzie umierają , to ty powinieneś siedzieć w domu