Boisko Orlik przy ulicy Sadowej. Czytelnicy pytają: czy wciąż będzie zamknięte dla mieszkańców?

Do naszej redakcji zgłosili się czytelnicy, sportowcy – amatorzy z prośbą o poruszenie tematu dostępności boiska Orlik znajdującego się przy ulicy Sadowej w Przasnyszu.

 

Do redakcji 2 kwietnia rozdzwoniły się telefony od zaniepokojonych mieszkańców, którzy chcieli skorzystać z wyremontowanego boiska Orlik znajdującego się przy ulicy Sadowej.

– Od 1 kwietnia wszystkie grupy sportowe nie mogą korzystać z hali i orlika – poinformowali. – Nasze interwencje nic nie dają. Wyczerpaliśmy już wszystkie możliwości i nie wiemy już do kogo się zwrócić – poinformowali.

Stwierdzili, że na korzystanie z Orlika naczekali się już wystarczająco długo.

– W ubiegłym roku boisko było zamknięte, bo remont. W tym roku jest wyremontowane i dalej będzie świeciło pustkami? – pytają. Dodają, że z infrastruktury zawsze korzystali za opłatą.

W sprawie skontaktowaliśmy się z dyrekcją Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu, gdyż to na terenie szkoły znajduje się boisko. Jak się okazało. sprawa korzystania przez grupy sportowców – amatorów z boiska już została wyjaśniona.

– Od wczoraj, tj. od 3 kwietnia boisko jest już dostępne dla mieszkańców. Grupy mogą korzystać z niego popołudniami w dni robocze – zapewnił nas dyrektor szkoły, Paweł Szczepkowski.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Misiek
Misiek
1 miesiąc temu

Dziękujemy za interwencję

Grześ
Grześ
1 miesiąc temu

Dziękujemy bardzo, żeby nie Wy pewnie byśmy nie mogli grać. Ze sportowym pozdrowieniem piłkarze amatorzy.

typek
typek
1 miesiąc temu

Dziękujecie ?? Komu?? za CO ?? za to że otworzyli to co powinno byc zawsze dostepne dla mieszkancow, za nasze pieniadze zbudowali a teraz laskawie otworzyli w dni robocze, a w wolne to co mamy po ulicy biegac i grac, ludzie co za paranoja, PiSowcy zrobili jak z cukrem podczas pandemii, schowali zeby pozniej stal sie nagle cud gospodarczy dzieki nim i cukier wrocil, naiwni ludzie tylko wierza takim bajkopisarzom otworzcie oczy, obiekt powinien byc czynny swiatek piatek i niedziele bo to nasze boisko a nie laskawego pana z za biurka

Misiek
Misiek
1 miesiąc temu
Reply to  typek

Dziękujemy Infoprzasnysz za skuteczną interwencję

Rafał
Rafał
1 miesiąc temu
Reply to  typek

Niby nasze boisko, a jedna nie. Żeby nie infoprzasnysz to byśmy tylko patrzyli na nie za siatki. Niektórzy traktują ten kompleks jak własny folwark, a jak pytasz opiekunów boiska o coś to oni nie wiedzą i odsyłają jeden do drugiego.

przasnyszanka
przasnyszanka
1 miesiąc temu
Reply to  Rafał

człowieku słabo jesteś poinformowany….opiekun to nic nie ma do powiedzenia ,rządzi dyrektor i on o wszystkim decyduje ,jak ludzie ruszyli to momentalnie został Orlik otwarty w jeden dzień dzięki interwencji a tak nie ma kasy i wszystko byłoby zamknięte, a to nie czasy ,żeby znaleźć jelenia ,który będzie animatorem…

Mateusz
Mateusz
1 miesiąc temu

Może i siatkę rozłażą do piłki siatkowej na stadionie. Ostatnio jak byłem z kolegą powiedzieli nam, że jest za zimno to dziwne było ponad 17 stopni.