Aktywny Senior +. Wizyta Premiera Mateusza Morawieckiego w Przasnyszu. [FOTO]

Dziś w Przasnyszu w hali sportowej przy SP 3 odbyło się spotkanie pod hasłem Aktywny Senior+. Z zebranymi spotkał się również Premier RP Mateusz Morawiecki.

Występy kabaretu, chór senioralny, nauka nordic walking, czy porady lekarskie – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na seniorów w Przasnyszu. Ministerstwo Rodziny przygotowało specjalną strefę, gdzie zaprezentowano prace uczestników zajęć z placówek Senior+, można było także zrobić zdjęcie w fotobudce oraz napić się kawy czy herbaty.

O gości zadbały również Starostwo Powiatowe w Przasnyszu ze starostą Krzysztofem Bieńkowskim, Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu przasnyskiego, przasnyskie jednostki straży, ratownictwa medycznego oraz policji, harcerze, PSSE Przasnysz oraz Zespół Tańców Historycznych z MDK Przasnysz.

 

 

 

Źródło
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 lat temu

Nareszcie Przasnyski w ekstazie. Szkoda tylko, że tego dziesiątego miejsca na liście już nie da się zmienić. I mandatu nie będzie…

No i co z tym skowytem Pisu, jak Burmistrz poparł Zenona? A jak Morawiecki popiera Krzysia, to już dobrze jest? Zero konsekwencji.

ela
ela
4 lat temu
Reply to  Marek

Hej zlosliwcu już jesteś I oczerniasz innych Bieńkowski to czlowiek Z klasą Nikt mu nie dorówna więc nie wysyłaj się

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  ela

Hej Elu, tak się składa, że znam go od około 25 lat. I jak dziś widzę go jadącego na pielgrzymkę z Janem Pawłem II na koszulce, to się tarzam ze śmiechu.
Co za konformista…

Mariola
Mariola
4 lat temu
Reply to  ela

Pani Elżbieto, człowiek z klasą nie nosi jasnych butów, w niemodnym fasonie, do ciemnego garnituru. Nigdy by sobie na to nie pozwolił. Rozumiem że pisze Pani o klasie „wnętrza”, ale klasa „zewnętrza”, osoby piastującej stanowisko publiczne, też ma duże znaczenie, skoro już mówimy o „klasie”.

Magdalena
Magdalena
4 lat temu
Reply to  Mariola

Jak ktoś nie ma się do czego przyczepić to przyczepia się do ubioru…
Z tego co się trochę orientuję to takie buty to najnowsze trendy do garnituru.

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Magdalena

Ja się nie czepiam garnituru. Dla mnie może nosić fioletowy frak. Ważniejsze jest to, co robi i co mówi. A z tym nie jest najlepiej. Wizyta u Holeckiej i wspólne zdjęcia to był już szczyt obciachu

jarek
jarek
4 lat temu

Tak się zastanawiam czy mam deja vu . Kiedyś PZPR dziś PiS . Kiedyś dobrobyt ludu dziś dobrobyt ludzi. Kiedyś TVP przekazywała tylko po cenzurze dziś TVP przekazuje tylko wygodną prawdę. Kiedyś wizyty polityków , koła gospodyń , itp. na imprezach dziś to samo. Kiedyś opozycja osłabiała kraj dziś opozycja osłabia kraj.

ela
ela
4 lat temu
Reply to  jarek

Wiesz co Jarku to raczej TVN przekazuje to co im wygodne TVP nie jest tak zakłamania A co do Pana Bienkowskiego mam inne zdanie jest wspaniałym człowiekiem A co do koszulki i wiary to każdego indywidualną sprawa nie powinno to nikogo interesować Nie każdy ma takie możliwości aby zaprosić do naszego miasta Premiera zapraszali Ale innych

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  ela

Ela, TVP nie jest tak załamana jak TVN? Co Ty kobieto bierzesz? Naprawdę nie widzisz tej propagandy wyleeającej się z telewizora?

A co do wiary, to szanuję ludzi wierzących i nigdy bym z nich nie kpił. Ale strasznie mnie śmieszy, gdy ktoś stał się tak pobozny dopiero gdy zaczęło się to opłacać. Zimna kalkulacja, nic więcej.

Poza tym Starosta kreuje się na swiatłą osobę, a jest zadeklarowanym homofobem. I to nie jest fajne.

Magda
Magda
4 lat temu
Reply to  Marek

„Stał się pobożny dopiero gdy zaczęło się to opłacać”? Wielu politykom można by to zarzucić, ale nie jemu… Od małego widzę, że chodzi co niedzielę do kościoła i się w nim czynnie udziela.

Edward
Edward
4 lat temu
Reply to  Marek

Uspokoisz się Sławomir?

Mariola
Mariola
4 lat temu

Smutne i przytłaczające te zdjęcia. Żyję trochę na tym świecie i pamiętam spędy, takie jak ten widoczny na zdjęciach, kiedy przyjeżdżał I Sekretarz PZPR. Tylko wtedy był wyczuwalny opór mas , zagonionych na imprezy partyjne, a tu, na zdjęciach, widoczna jest euforia, wręcz orgazm od młodych do starszych, zgromadzono wszystkie zawody i organizacje. Jeszcze tak szokujących zdjęć z terenu nie widziałam, nawet z tzw. Ściany Wschodniej – matecznika obecnej władzy. W Przasnyszu, to chyba tylko TVP nadaje i to właśnie widać. Cztery lata propagandy, z umysłami mieszkańców zrobiły swoje. Rozpacz to oglądać. Dla myślącego człowieka jest to przerażające. Historia zatacza… Czytaj więcej »

Anka
Anka
4 lat temu
Reply to  Mariola

Popieram P MARIOLA

Marcin
Marcin
4 lat temu

Kto wkłada brązowe mokasyny do ciemnego garnituru ?? To nie jest dopasowane poprawnie obuwie, po drugie do mokasynow nie zaklada sie skarpet, pan wszystko pomieszal i to na spotkaniu z premierem, byle jakim ale to jednak premier.

ela
ela
4 lat temu
Reply to  Marcin

Poprzedni starosta Ci odpowiadal dziwne jego styl ubierania też nie wszystkim się podobał ..nie masz czego się czepiać więc piszesz bzdury Musisz się pogodzić nie wrócą już tamte rządy

Marcin
Marcin
4 lat temu
Reply to  ela

Obecne rządy też nie wrócą hak dostaną kopniaka. Poza tym w poscie ie komentowałem rządów skrajnie zle dobrane obuwie. Poziomem użej mu tym stylem do sołtysa niż starosty.