Akcja „Słodka Krew” zawita do Przasnysza

W Przasnyszu akcja zostanie przeprowadzona po raz drugi. W trakcie poprzedniej edycji, organizowanej w czerwcu osoby, które przyłączyły się do akcji oddały 4,5 l. krwi i podarowały 34 opakowania słodyczy, które zostały przekazane dla dzieci z przasnyskiej świetlicy „Promyk Jutrzenki”, prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia.

GDZIE I KIEDY BĘDZIE MOŻNA ODDAĆ KREW?
Obecni będziemy 29 września 2017 r. (piątek) w godzinach 9-12, przy ul. Rynek 1, gdzie odbędzie się cotygodniowa zbiórka krwi w specjalnym ambulansie. Krew oddać będzie można także 15 i 22 września, a same czekolady przekazać w wymienionym wcześniej terminie, bądź po uprzedni kontakcie z nami w wiadomości prywatnej.

JAKI CEL MA AKCJA?
Cele jakie sobie stawiamy podejmując się tej inicjatywy, to z jednej strony promocja krwiodawstwa, jako rodzaj pomocy niesionej dla osób poszkodowanych w wypadkach i chorujących, a z drugiej podarowanie zgromadzonych słodyczy dla dzieci.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ODDANIE KRWI?
Wszystkie szczegóły odnośnie warunków krwiodawstwa, informacja kto nie może nim zostać itp. znajdą Państwo na stronie: http://www.rckik-warszawa.com.pl/

Zachęcamy wszystkich do udziału oraz przekazywania informacji na temat akcji znajomym.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments