Tragiczny wypadek w Romanach Seborach. Dwie osoby nie żyją! [AKTUALIZACJA]

Jak zostaliśmy przed chwilą poinformowani na trasie Przasnysz – Chorzele doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło dziś, 16 grudnia 2018r., na trasie między miejscowościami Mchowo i Romany Sebory. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w jadący  z naprzeciwka autobus uderzyło auto osobowe. Śmierć na miejscu poniosła dwójka pasażerów. Na miejscu zdarzenia trwają czynności wyjaśniające. Więcej informacji podamy już wkrótce.

AKTUALIZACJA!

Jak udało nam się dowiedzieć autem osobowym podróżowali 74-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego oraz 55-letnia kobieta z Mrągowa. Niestety ponieśli oni śmierć na miejscu. Najprawdopodobniej kierowca osobowego Renault wpadł w poślizg i uderzył w jadący w kierunku Przasnysza pusty autobus. Bus jechał z Myszyńca do Przasnysza po grupę ludzi mających udać się do teatru w Płocku.

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia straży pożarnej, samochód osobowy zlokalizowany był poza jezdnią w rowie. Wewnątrz auta zakleszczone były dwie nieprzytomne osoby. Autokar marki Themsa Opalin, którym podróżował tylko kierowca stał na prawy pasie jezdni. Kierowca autokaru opuścił pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu całkowicie ruchu drogowego oraz wykonaniu dostępu do osób uwięzionych w samochodzie osobowym przez usunięcie lewego boku oraz dachu pojazdu używając specjalistycznych narzędzi hydraulicznych.

Po wykonaniu dostępu, wydobyto dwie osoby poszkodowane  przy pomocy desek ortopedycznych i przekazano ich zespołowi ratownictwa medycznego. Lekarz obecny na miejscu dokonał niezbędnych czynności medycznych po czym niestety stwierdził zgon kierującego i pasażerki. Na skutek zdarzenia kierujący autokarem doznał rany dłoni, którą opatrzyli ratownicy pogotowia ratunkowego.

Z tego miejsca apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie wyjątkowej ostrożności na drogach!


Źródło KP PSP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments