Monika Majkowska na II miejscu w Mistrzostwach Polski U16 w biegu na 1000 metrów i 22. w generalce.

Mieszkanka Lisiogóry (gmina Przasnysz) Monika Majkowska podczas Mistrzostw Polski U16 zajęła 2. miejsce w biegu na 1000 m i ostatecznie uplasowała się na 22. miejscu w klasyfikacji generalnej.

Monika na co dzień jest zawodniczką klubu „Maków Biega” oraz wnuczką najstarszego sołtysa w gminie Przasnysz, Ireneusza Majkowskiego.

Startami naszych dziewczyn na 1000m kończymy udane dla nas Mistrzostwa Polski U16. Jagoda Bojarska (2006) startując w drugiej serii pobiła swój rekord życiowy, który wynosi teraz 3:11,18. Ostatecznie dało jest to 16. miejsce. W trzeciej serii wystartowała Monika Majkowska, która zajęła drugie miejsce (3:23,12) i 22. w ostatecznej klasyfikacji. Gratulacje dziewczyny. Teraz pora na zasłużony odpoczynek – poinformował wczoraj KS „Maków Biega”