II Zlot Ciechanowskiej Motoryzacji

II Zlot Ciechanowskiej Motoryzacji

Ciechanowskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne wraz ze Stowarzyszeniem Psychoart pragnie serdecznie zaprosić na II Zlot Motoryzacyjny, który odbędzie się dnia 12.05. 2013r. (niedziela) w Ciechanowie na terenie parkingu pod krytą pływalnią i halą sportową MOSiR. (ul. 17 stycznia 60 b, 06-400 Ciechanów). W tym roku zaczynamy od godziny 12:00, akcja będzie trwała do późnych godzin nocnych.

Jest to już druga edycja naszego zlotu. Przewidujemy wiele ciekawych atrakcji, mnóstwo konkursów i atrakcyjnych nagród. Zlot odwiedzą zarówno auta tuningowane, zabytkowe jak i samochody biorące czynny udział w rajdach samochodowych.

Atrakcje jakie przygotowali organizatorzy w tym roku to pokaz 100 najlepszych aut z regionu i nie tylko, DRIFT TAXI, pokaz Stuntu, pokaz jazdy modelami samochodowymi oraz wiele innych. Ponadto, uczestnicy zlotu będą mieli możliwość zaprezentowania i sprawdzenia możliwości swoich aut w licznych konkursach. Na zlocie będą miały miejsce wystawy firm sponsorskich, na którychbędzie można zapoznać się z ich ofertą sprzedażową. Dla zgłodniałych uczestników imprezy będzie czekało stoisko gastronomiczne z pachnącymi kiełbaskami.

Podczas zlotu Dj Chesster będzie nam umilać czas.

Wjazd oraz wstęp na zlot są darmowe. Osoby chcące wjechać na teren zlotu swoim autem muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (link na samym dole artykułu). Tak jak w ubiegłym roku odwiedzi nas firma InterParts. Każdy chętny będzie mógł za darmo sprawdzić zawieszenie swojego auta, stan płynu hamulcowego, układ elektryczny oraz odgrzybić klimatyzację.

Pragniemy podkreślić, że całą imprezę organizujemy dzięki pomocy firm, które przychylnym okiem spojrzały na naszą inicjatywę i również chcą
mieć wkład w rozwój motoryzacji w naszej okolicy. Bez ich wsparcia ta impreza zapewne nie miała by racji bytu.

GPS N: 52° 10′ 26″  E: 18° 51′ 9″

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
http://djchesster.home.pl/csmoto/kontakt

Wszelkie informacje i zgłoszenia aut na stronie
* http://csmoto.pl/
* http://djchesster.home.pl/csmoto/
* https://www.facebook.com/ciechanowskiestowarzyszeniemotoryzacyjne

Zapraszamy do przyłączenia się do wydarzenia na facebook’u:
https://www.facebook.com/events/574925699208539/

Relacja z ubiegłego roku:
http://www.youtube.com/watch?v=YRRWstn4yfk


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments