Dzień Babci i Dziadka w Kubusiowym Przedszkolu

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego też w dniach 25 i 26 stycznia 2017 przedszkolaki z Kubusiowego Przedszkola przy ul. Słowackiego 8  przygotowały dla swoich ukochanych babć i dziadków programy artystyczne, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność.

Najmłodsza grupa „Króliczki” zaprezentowała koncert życzeń. Dzieci w formie wierszy i piosenek złożyły dziadkom i babciom najpiękniejsze życzenia, po czym w parach zatańczyły „Tango maluszków”.

Kolejna grupa „Sowy” przeobraziła się na scenie w zespół profesjonalnych aktorów wystawiając bajkę na podstawie opowieści braci Grimm pt. „Kopciuszek”. Dzieci zachwyciły publiczność zabierając ją w nostalgiczną podróż do świata pełnego czarów, gdzie spełniają się marzenia i sny, chwilowe kłopoty uszlachetniają, a każda historia odznacza się szczęśliwym zakończeniem.
Natomiast grupa „Tygryski” zaprosiła swoje babcie i dziadków  w „Podróż po latach minionych” wcielając się w znanych wykonawców i prezentując ich utwory. Na scenie wystąpiła m.in. Anna Jantar w piosenkach „Mój, tylko mój” i „Żeby szczęśliwym być”, Edward Hulewicz w utworze „Za zdrowie Pań”, Karin Stanek w piosence „Jedziemy autostopem” oraz zespół „Skaldowie” w utworze „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”.

Na zakończenie przedszkolaki uświetniły występ tańcząc walczyka w parach do piosenki  „Cała sala śpiewa z nami”. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a najważniejsi goście ze wzruszeniem i radością odebrali czułe słowa wnucząt.  Po częściach artystycznych dzieci obdarowały babcie i dziadków upominkami, uściskami i słodkimi buziakami.

Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...