Dopalamy się sportem

W sobotę ( 17 grudnia br.) w Mławie przasnyscy policjanci wzięli udział w III Turnieju Piłki Siatkowej pod hasłem „DOPALAMY SIĘ SPORTEM”. Organizatorem turnieju był Komendant Powiatowy Policji w Mlawie wraz z Dyrektorem I LO. Przasnyska drużyna zajęła I miejsce w turnieju.

komenda

W III Turnieju Piłki Siatkowej pod hasłem „DOPALAMY SIĘ SPORTEM” rywalizowało 5 zespołów reprezentujących : Komendę Powiatową Policji w Mławie, Państwową Straż Pożarną w Mlawie, Zespół Szkół w Mławie oraz Ochotniczą Straż w Radzanowie i Policję Przasnysz. Mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym”. Wszystkie zespoły prezentowały bardzo dobre przygotowanie kondycyjne i techniczne. W składzie przasnyskiej drużyny grali: insp. Tomasz Łysiak- Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu oraz st. sierż. Kamil Gadomski i st. sierż. Michał Popławski.
I miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Przasnyszu. II miejsce Państwowa Straż Pożarna w Mławie a III miejsce Komenda Powiatowa Policji w Mławie.
Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały puchary i dyplomy.

Sobotni mecz został rozegrany w ramach akcji „ Narkotyki dopalacze, ulegniesz- przepadniesz!” Akcja realizowana jest w ramach Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem Bezpieczniej”. Celem akcji jest przeciwdziałanie zjawiskom patologii oraz ochrona dzieci i młodzież przed zażywaniem środków odurzających.

Ewa Śniadowska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments