Dodatkowe połączenia autobusowe w powiecie przasnyskim. Zobacz rozkład!

Dzięki nowemu programowi rządowemu i zaangażowaniu samorządów Starosta Krzysztof Bieńkowski mógł podpisać umowę na 7 nowych tras obejmujących miejscowości dotychczas wykluczone komunikacyjnie. Zachęcamy mieszkańców do korzystania z połączeń w preferencyjnych cenach. Za połączeniu powyżej 40 km zapłacą Państwo 5 złotych, a na krótszych odcinkach poniżej 40 km zaledwie 2 złote.

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy dla nowych połączeń obowiązujący do końca 2019 roku.

POBIERZ rozkład 

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
1 rok temu

Fajnie dojadę do Przasnysza ale jak potem wrócę ?

Albo jestem jakiś głupi i nie wiem

Marcin
Marcin
odpowiada  Anonim
1 rok temu

No fajnie autobus wr mchowku jest okolo 9.00 a wraca okolo po 12.00 wiec ani dojechac do szkoly i do pracy ani wrocic

Jan
Jan
odpowiada  Anonim
1 rok temu

nic nie rozumnie czy wszystkie autobusy wyjezdzają o 6 rano a wracaja o 16godz. O której z ul.Osiedlowej mogę jechać do szpitala?.Proszę o odpowiedz.

Konrad
Konrad
1 rok temu

a lokalizacja przystanków na terenie miasta ?? jakas mapka przydalaby sie

Anonim
Anonim
1 rok temu

A autobusy ze Szli do Przasnysza i z powrotem ?????? (nie ma )

Magda
Magda
1 rok temu

Witam…a ja czekam i moze kiedys się doczekam…połączenia pomiedzy gminami z innego powiatu..tzn makowskiego…Jestesmy tak bliskko Przasnysza a dziecko do szkoly sredniej nie może dojechac autobusem.Musze je dowozic 5 km na przystanek autobusowy…Chodzi mi o gminę a zarazem tę miejscowosc Płoniawy-Bramura

Anonim
Anonim
1 rok temu

Z Osówca Kniecego i Szlacheckiego nie ma żadnego autobusu……

Brak Autobusów
Brak Autobusów
1 rok temu

No świetnie… Na Warszawę jeździ prawie 20 kursów nie licząc z przesiadkami podczas gdy na Ciechanów są 2 – do tego w odstępie 7 minut od siebie… To jakieś żarty. Poziom komunikacji autobusowej jest wręcz żałosny. Zamiast dwóch autobusów o godzinie 7, jeden z nich powinien wyjeżdżać gdzieś o 10 lub najlepiej 11. Pomogłoby to młodzieży dostać się do ww. miasta w godzinach bliżej południowych, a również osobom starszym (i nie tylko) do lekarza. Ponadto dzięki temu mieszkańcy Przasnysza mieliby możliwość dojechania zarówno do Torunia, Płocka czy Szczecina. Wyjechać o 7 tylko po to, aby czekać 6 godzin zanim specjalista… Czytaj więcej »

jarek
jarek
1 rok temu

Te połączenia to kpina. Jadę do Przasnysza na wizytę lekarską o godz. 9 w szpitalu. Wyjazd o godz. 6 powrót po godz. 16. Pół dnia w Przasnyszu, 10 godzin dla starszej osoby w Szpitalu super wizyta. Co w przypadku gdy ktoś nie zdąży na autobus o 16 ?? Spanie na dworcu czy piechotą ?

Monika
Monika
1 rok temu

Gdzie można uzyskać bardziej czytelne informacje, na temat rozkładu?