Debata społeczna w Krzynowłodze Małej

W naszej gminie pod koniec lutego odbyła się otwarta debata społeczna, zorganizowana z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Jej celem była poprawa działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców i skuteczniejsza walka z przestępczością.

Spotkanie mieszkańców gminy z władzami samorządowymi oraz przedstawicielami komendy powiatowej odbyło się 23 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Krzynowłoga Mała. Funkcjonariuszom policji chodziło przede wszystkim o stworzenie mapy zagrożeń w całym powiecie przasnyskim. Oznakowanie miejsc najbardziej narażonych na zachowania aspołeczne czy też w których dochodzi do wypadków pozwoli lepiej kierować pracą policjantów z całego powiatu przasnyskiego.

W debacie wzięli udział m.in. Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu Zbigniew Listwon, Komendant Komisariatu Policji w Chorzelach Dariusz Andrzejewski, dzielnicowy pracujący na terenie gminy Krzynowłoga Mała Dariusz Piotrowski, a także reprezentanci samorządu gminnego na czele z wójtem Jerzym Humięckim. Nie zabrakło także dyrektorów szkół, radnych gminnych i powiatowych, a także samych mieszkańców.

1

2

4


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments