Żołnierze z 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu w weekend promowali jednostkę

Miniony weekend był pełen atrakcji dla żołnierzy 2. Ośrodka Radioelektronicznego. Wojskowi z przasnyskiej jednostki brali udział w licznych przedsięwzięciach sportowych, a także w uroczystościach.

 

Żołnierze zabezpieczali uroczystości patriotyczno – religijne w Myszyńcu oraz wzięli udział w licznych przedsięwzięciach promując przasnyską Jednostkę Wojskową.

– W dniach 7 – 10 marca, w Orzyszu reprezentacja przasnyskiego Ośrodka wraz z podległym 8 grudziądzkim batalionem walki radioelektronicznej zajęła 3. miejsce drużynowo w wieloboju żołnierskim w ramach grupy 3. Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych – informuje płk dypl. Bogusław Postek.

– 11 marca z kolei, reprezentacja 2. ORel uczestniczyła w Biegu Kobiet w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Na dystansie 11550 metrów w klasyfikacji mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się ppor. Krzysztof Żebrowski zajmując 1. miejsce z czasem 41 minut – relacjonuje.

 

Żołnierze wzięli również udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej – Przasnyskie Granie o puchar Burmistrza Miasta Przasnysz.

– W finale nasza drużyna zmierzyła się z drużyną Turbina Ostrołęka pokonując ją w zaciętym boju 2:1. Tym sposobem reprezentacja 2. Ośrodka Radioelektronicznego zajęła I miejsce w klasyfikacji generalnej. Wszystkie powyższe przedsięwzięcia i osiągnięte rezultaty pokazują wszechstronność żołnierzy 2. Ośrodka Radioelektronicznego oraz ich doskonałe wyszkolenie – podsumowuje.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacuś
jacuś
1 rok temu

Postek się promuje, coraz bliżej stanowiska burmistrza