Złodziejska środa. Trzy kradzieże jednego dnia. W Przasnyszu i w Krzynowłodze

Do kradzieży na terenie naszego powiatu dochodzi stosunkowo rzadko, ale bywają dni, kiedy miłośnicy cudzej własności dają o sobie znać częściej niż zwykle. Tym razem padło na środę 14 lipca, kiedy doszło do dwóch kradzieży w przasnyskich sklepach i przywłaszczenia mienia w Krzynowłodze Małej. Dwa dni wcześniej na obrobieniu Lidla wpadli nastolatkowie.

 

Środa 14 lipca:

O godz. 16.50 – w Przasnyszu na ul. Tęczowej, pracownik sklepu DINO, zatrzymał 56 – letniego mieszkańca Przasnysza, który dokonał kradzieży art. spożywczych o wartości ponad 80 złotych. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

Godz. 20.50 – w Przasnyszu na ul. Leszno, pracownik ochrony sklepu Biedronka, zatrzymał dwóch mieszkańców Przasnysza w wieku 34 i 56 lat, którzy dokonali kradzieży wyrobów alkoholowych o wartości około 60 złotych. Zatrzymani mężczyźni teraz odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

 

Godz. 23.10 – w miejscowości Łoje gm. Krzynowłoga Mała, nieznani sprawcy z terenu prywatnej posesji, dokonali kradzieży ciągnikowego dwuskibowego pługa oraz zaczepu rolniczego o łącznej wartości 1 tys. złotych.

 

Poniedziałek 12 lipca:

Godz. 16.55 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, w sklepie LIDL, dwóch nieletnich mieszkańców Przasnysza zostało zatrzymanych przez pracownika ochrony tuż po tym jak dokonali kradzieży wyrobów alkoholowych o łącznej wartości około 80 złotych. Teraz o losie 16 – latków zdecyduje Sąd Rejonowy w Przasnyszu Wydział Rodzinny i Nieletnich.

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
4 miesięcy temu

Robić się nie che tylko kraść najlepiej.. nie ma kary