Zderzenie osobówki z motocyklem na ul. Żwirki i Wigury w Przasnyszu

W piątek, 4 maja o godz. 16.40 do Komendy Powiatowej Policji w  Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie, że na ul. Żwirki i Wigury w Przasnyszu doszło do zderzenia samochodu z motocyklem.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca pojazdem osobowym marki Toyota Rav 4, 40 – letnia mieszkanka gminy Przasnysz nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocyklowi marki Yamaha, którym kierował 34 – letni mieszkaniec gminy Czernice Borowe.

– Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano także dwa zastępy JRG z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

 

– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Na początku droga była całkowicie zamknięta. Pojazdy zostały zepchnięte na pobocze, a następnie strażacy uprzątnęli pozostałości pokolizyjne – informuje asp. Rafał Sekuna, starszy dyżurny stanowiska kierowania KP PSP w Przasnyszu.

Kierujący opuścili pojazd o własnych siłach.

– Po jakimś czasie kierujący motocyklem zaczął uskarżać się na ból. Ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego udzieli mu kwalifikowanej pierwszej pomocy, ale mężczyzna odmówił zabrania do szpitala – dodaje asp. Rafał Sekuna.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments