Z ostatniej chwili! Śmiertelny wypadek na trasie Przasnysz – Karwacz. [AKTUALIZACJA]

Dosłownie przed chwilą na trasie Przasnysz – Ostrołęka przed miejscowością Karwacz doszło do  czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z autem osobowym. Niestety jedna z osób poniosła śmierć na miejscu.

Jak zostaliśmy nieoficjalnie poinformowani kierowca auta osobowego z niewyjaśnionych powodów zjechał na przeciwny pas czym doprowadził do zderzenia czołowego z ciężarówką. Niestety kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu.

AKTUALIZACJA KPP Przasnysz

Dzisiaj o godzinie 8 na drodze wojewódzkiej nr 544 w miejscowości Karwacz gm. Przasnysz, doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć na miejscu poniósł 59-letni mieszkaniec Przasnysza.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 59-letni kierujący pojazdem osobowym marki Skoda Felicja zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając tym do zderzenia z pojazdem ciężarowym marki DAF z naczepą, którym kierował 45-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Na skutek doznanych obrażeń ciała kierujący skodą poniósł śmierć na miejscu. Badanie stanu trzeźwości kierującego pojazdem ciężarowym wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwy. Pomimo tego od niego pobrano krew do badań na zawartość środków odurzających.

Droga w tym miejscu jest zablokowana , a utrudnienia w ruchu potrwają kilka godzin. Obiazd miejsca wypadku odbywa się strefą gospodarczą.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments