Z ostatniej chwili! Samochód osobowy uderzył w dwie sarny

W poniedziałek, 3 stycznia, około godziny 14:00 na trasie Jednorożec – Małowidz doszło do zderzenia samochodu osobowego z dwiema sarnami. Nadal trwają działania straży pożarnej.

 

Do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu osobowego i zwierzyny leśnej, do którego doszło na trasie Jednorożec – Małowidz. Do zdarzenia zostało zadysponowanych sześć zastępów straży pożarnej.

Jak poinformował nas kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, działania straży polegały na zabezpieczeniu terenu zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w uszkodzonym pojeździe oraz kierowanie ruchem drogowym.

 

Poszkodowana została jedna osoba, którą zajął się Zespół Ratownictwa P Jednorożec. Na szczęście nie wymagała hospitalizacji.

Działania nadal trwają. Nie wiemy jeszcze w jakim stanie są zwierzęta.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
2 lat temu

A może jeszcze śmigłowiec wysłać???!!! A sarny mam nadzieję że mają się dobrze i się śmieją z durnego Pana dyżurnego straży który chyba ma za dużo pieniążków do wydania???? Kto go zrobił dyżurnym?!?!

Andrzej
Andrzej
2 lat temu

Ojojoj ale szkoda zwierzątek….