Weszły do mieszkania i okradły 88-latka.

Policja poszukuje dwóch kobiet, które okradły 88-letniego mieszkańca Mławy. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i rozsądek w kontaktach z nieznajomymi. Złodzieje stosują różne metody, aby wyłudzić, bądź ukraść pieniądze.

W niedzielę, 2 listopada, policjanci otrzymali informację o kradzieży, do jakiej doszło w październiku 2019 r. na terenie miasta Mławy. Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającą córką seniora ustalili, że tego dnia stracił ponad 10 tys. zł. Dwie nieznane kobiet weszły do mieszkania pokrzywdzonego i wykorzystując nieuwagę 88letniego seniora, ukradły pieniądze znajdujące się w szafie.

Obecnie pracujący przy tej sprawie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności związane z działaniem sprawców. Apelują o informację o podobnych zajściach i niezwłoczny kontakt.

Jeżeli ktoś prosi o pieniądze, nie podejmujmy żadnych pochopnych działań. Zadzwońmy do kogoś z rodziny, znajomego i skonsultujmy swoją decyzję z kimś innym. Pamiętajmy, że oszuści, złodzieje pod różnymi pretekstami chcą wejść do naszych mieszkań. Zanim wpuścimy kogoś do środka, sprawdźmy, z kim naprawdę mamy do czynienia.


Źródło KPP Mława
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments