Warszawska Wola – tu bije serce stolicy

Niewiele dzielnic w Warszawie cieszy się taką sympatią, jaką zaskarbiła sobie Wola. To miejsce, które perfekcyjnie scala różne oblicza stolicy, dając mieszkańcom szansę na samodzielnie odkrywanie jej skarbów i ciekawych historii. Obok siebie żyją tutaj ludzie z różnych pokoleń, o różnych zainteresowaniach, wykonujący różne zawody. Tutaj przeszłość spotyka się z teraźniejszością, śmiało wyglądając w przyszłość.

 

Wola – tu nowoczesność spotyka się z historią

Nowe inwestycje na warszawskiej Woli pojawiają się niczym grzyby po deszczu. Deweloperzy dostrzegają niezwykły urok dzielnicy i, w odpowiedzi na społeczne oczekiwania, stawiają tu kolejne osiedla mieszkaniowe. Nic dziwnego – tutaj po prostu chce się mieszkać.

Dzielnica ta łączy w sobie to, co najlepsze w historii i nowoczesności. Kręte, wąskie uliczki przypominają ducha lat minionych, a biznesowe centrum stolicy pokazuje współczesną drogę miasta. Stąd blisko jest zarówno do biura, sklepu, teatru, jak i do parku. Dlatego też Wolę jako miejsce do życia wybierają zarówno młodzi, aktywni single, jak i rodziny z dziećmi czy seniorzy.

 

Osiedle 19. Dzielnica

Jedną z nowych inwestycji na Woli jest osiedle 19. Dzielnica. Doskonale zlokalizowane, położone w sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego, przyjazne i świetnie zaprojektowane budynki przyciągają wszystkich tych, którym zależy na maksymalnym komforcie.

Osiedle zostało wybudowane tak, by niczego nie zabrakło jego mieszkańcom. Na parterze budynków znajdują się lokale usługowe, które szybko adaptowane są na sklepy, restauracje, salony kosmetyczne czy fryzjerskie. W bezpośrednim sąsiedztwie można tutaj znaleźć wszystkie niezbędne do wygodnego życia punkty.

Między budynkami powstała też cała infrastruktura. Ulice, skwery, patia – wszystko to, co nie tylko uprzyjemnia życie, ale również umożliwia wygodne funkcjonowanie na co dzień. Nie trzeba wybierać się w dalekie podróże, by załatwić wszystkie sprawunki lub wygodnie, w spokoju odpocząć po ciężkim dniu pracy. Tu wszystko jest na miejscu.

 

Na styku pracy i wypoczynku

Urok osiedla doskonale współgra z całą dzielnicą i jej niecodziennym klimatem. Na Woli można znaleźć rozległe tereny zielone idealne na spacery z dziećmi i zwierzętami. Nieopodal z kolei zlokalizowane są siedziby międzynarodowych firm, co umożliwia szybką podróż do pracy – bez stania w korkach i długich godzin za kierownicą.

Wszystko to sprawia, że na Woli naprawdę chce się żyć. Dowodem tego niech będą nowe inwestycje, które dają tę szansę zarówno warszawiakom, jak i nowym mieszkańcom stolicy.

 

Sprawdź również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.