W Przasnyszu powstał punkt konsultacyjny dla uchodźców z Ukrainy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż na terenie ośrodka działa punkt konsultacyjny dla uchodźców z Ukrainy, którzy obecnie przebywają na terenie Przasnysza.

 

– Wszystkie osoby, które potrzebują wsparcia zapraszamy w poniedziałki i czwartki w godzinach. 7.30-15.30 do pokoju nr. 10. W tym czasie dostępny w punkcie jest tłumacz – informuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i dodaje, że dział pogłębionej pracy socjalnej codziennie na bieżąco zajmuje się pomocą osobom z Ukrainy, które mieszkają obecnie na terenie naszego miasta.

 

– Każdego dnia realizujemy zadania związane z zabezpieczaniem najpilniejszych potrzeb zarówno dzieci jak i dorosłych. Mimo tragedii, która spotkała ich w ostatnim czasie życie toczy się dalej i na co dzień stawia ich w sytuacjach, takich jak choroba dziecka, brak wyprawki okołoporodowej, brak podstawowych produktów higieny osobistej i wiele, wiele innych. Wszystkie pojawiające się potrzeby są na bieżąco zaspokajane. Zachęcamy wszystkie osoby, które potrzebują jakiejkolwiek formy wsparcia do kontaktu z pracownikami socjalnymi działu pogłębionej pracy socjalnej – czytamy.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments