W Chojnowie ponownie szkolili się społecznicy

W Chojnowie odbyła się druga część szkolenia dla osób zainteresowanych tworzeniem projektów społecznych i opracowywaniem wniosków o dofinansowanie w ramach otwartych konkursów ofert dla organizacji pozarządowych.

 

W czwartek, 29 czerwca w Dworku w Chojnowie odbyła się druga część warsztatów zorganizowanych przez „LGD Północne Mazowsze”, które były dedykowane osobom zainteresowanym tworzeniem projektów społecznych oraz opracowywaniem wniosków o dofinansowanie w ramach otwartych konkursów ofert dla organizacji pozarządowych. Ich realizacja była możliwa dzięki współpracy LGD Północne Mazowsze z MOWES – Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej .

Wśród uczestników spotkania po raz kolejny byli przedstawiciele Obywatelskiego Konwoju Humanitarnego z Przasnysza, Stowarzyszenia Zaczarowany Zakątek, KGW Obrębiec, OSP KSRG Węgra i Spółdzielni Socjalnej Kostka.

 

Warsztaty poprowadził Jakub Kamiński, który tym razem omówił zagadnienia takie jak: budżet, harmonogram i zespół projektowy.

– Ponadto przybliżył kwestie związane z promocją, rekrutacją, monitoringiem i ewaluacją w projekcie. Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą z pewnością lepiej przygotowani do tworzenia projektów spójnych wewnętrznie, zakorzenionych w potrzebach oraz ukierunkowanych na realne, efektywne i skuteczne efekty. Życzymy uczestnikom warsztatów udanych projektów społecznych – wyjaśnia LGD Północne Mazowsze.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments