Uwaga! Część ulicy Osiedlowej w Przasnyszu zostanie zamknięta

W poniedziałek, 18 lipca z ruchu wyłączona zostanie ulica Osiedlowa w Przasnyszu. Uczestników ruchu prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności.

 

W związku z rozbudową ulicy Świerczewo, w poniedziałek 18 lipca zostanie wstrzymany ruch drogowy na odcinku ulicy Osiedlowej – od skrzyżowania z ulicą Świerczewo do drogi wewnętrznej, do bloku przy ul. Osiedlowej 11.

– W związku z powyższym uczestnicy ruchu drogowego proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie się do tymczasowego oznakowania – informuje Urząd Miasta Przasnysz.

Przebudowa ulicy Świerczewo obejmie 0,7 km odcinek i zakłada budowę siedmiometrowej jezdni asfaltowej, zatok postojowych i zjazdów, przebudowę skrzyżowań i kolidujących urządzeń energetycznych, a także obustronny, dwumetrowy chodnik, przejścia dla pieszych z azylami i jedno wyniesione oraz doświetlenie skrzyżowań.

 

Dodatkowo zostaną doświetlone przejścia dla pieszych, rozbudowane oświetlenie uliczne i kanalizacja deszczowa, która od lat jest w bardzo kiepskim stanie. W sąsiedztwie ulicy i mieszczących się tam przychodni zdrowia – na działce, gdzie przez lata straszył zrujnowany dom – powstanie zatoka postojowa dla samochodów, której sąsiedztwo zostanie zagospodarowane zielenią.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments