Ukradł dwie konsole do gier. Zarejestrowały go kamery monitoringu

Policja prowadzi czynności w sprawie kradzieży dwóch konsol do gier w sklepach na terenie Mławy. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje wizerunek złodzieja.

 

Kamery monitoringu w sklepach, zarejestrowały mężczyznę o krępej/otyłej budowie ciała ubranego w granatową koszulkę z białym nadrukiem oraz krótkie spodnie do kolan, na głowie miał ciemną czapkę, daszkiem do tyłu, z napisem NASA. Miał ze sobą duży, ciemny plecak. Mężczyzna ukradł konsole o łącznej wartości ponad 3 tysięcy złotych, w dwóch sklepach na terenie Mławy. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają informacje umożliwiające ustalenie sprawcy, proszone są o pilny kontakt z Policją. Informacje można przekazywać anonimowo. Kontakt pod numerami telefonów 47 703 62 00 (dyżurny KPP w Mławie) 47 703 62 08 ( WK KPP w Mławie).

 

 

 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Polecam sprawdzić listę członków lokalnego klubu PiS. Jest duża szansa, żeby tam znaleźć podejrzanego.

Ja...
Ja...
1 miesiąc temu

Polecam wizytę u specjalisty ! Jest jeszcze szansa , choć minimalna , żeby wszystko u ciebie ze zdrowiem psychicznym wróciło do normy.

Simon
Simon
1 miesiąc temu

Marek utne ci łeb śmieciu, nie będziesz musiał czekać na talibów

Syn Zenka
Syn Zenka
1 miesiąc temu
odpowiada  Simon

Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Znasz coś takiego jak groźby karalne cymbale?

Zenon
Zenon
28 dni temu

Jeśli w tym sklepie jest taka obsługa jak w Przasnyszu to się nie dziwię ze wolał sam zabrać 😂 ja w Przasnyszu w media exspert zamawiałem pralkę a koleś zamówił gorsza bo się pomylił 😂😂 (a staliśmy przy niej.) 😂😂 I za wszelką cenę namawiał mnie na zakup gorszej bo już była na sklepie😂 a z wystawy nie mógł mi sprzedać. no ale w końcu niby zamówił ta co chciałem. 2 razy pytałem się czy już doszła to tłumaczył mi że z daleka idzie😂😂😂 wkoncu sam przez neta zamówiłem była w ciągu 48 godzin.. Z góry mówię że to nie… Czytaj więcej »