Uderzył w twarz i okradł 73-latka. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności

Policja zatrzymała 22-latka, który napadł na 73-letniego mieszkańca Ciechanowa i zabrał mu pieniądze. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Wobec sprawcy zastosowano dozór policyjny. Podejrzanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

W niedzielę wieczorem (22 sierpnia) Policja otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic Ciechanowa młody mężczyzna zaczepia 73-latka i żąda od niego pieniędzy.

– Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że nietrzeźwy 22-latek napadł na 73-latka. Mężczyzna najpierw słownie zaczepił przechodnia, następnie zaczął mu grozić i uderzył pięścią w twarz, żądając od niego pieniędzy. 22-letni mężczyzna doprowadził go do stanu bezbronności i ukradł pieniądze, które miał w kieszeni – informuje kom. Jolanta Bym.

 

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu.

Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzut dokonania rozboju. Decyzją prokuratora wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny. Teraz młody mężczyzna codziennie musi stawiać się w Jednostce Policji. 22-letniemu mieszkańcowi pow. ciechanowskiego za popełnione przestępstwo grozi kara do 12 lat więzienia.

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments