Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej odwiedzili Starostwo Powiatowe

27 kwietnia do Starostwa Powiatowego w Przasnyszu przybyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej. Spotkali się ze starostą Krzysztofem Bieńkowskim oraz wicestarostą Pawłem Mostowym, którzy oprowadził ich po budynku i pokazali, jak wygląda praca w urzędzie.

 

– Uczniowie odwiedzili m.in. Wydział Komunikacji, gdzie dowiedzieli się, jak załatwić sprawy związane z rejestracją pojazdów, a pracownicy Wydziału Geodezji opowiedzieli, na czym polega obsługa interesantów oraz wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych. Następnie udali się na sale konferencyjną, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek i pamiątkowe gadżety – informuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

– Młodzież wysłuchała również prezentacji wicestarosty Pawła Mostowego na temat inwestycji powiatowych, który przepytał gości z wiedzy o samorządzie powiatowym a przede wszystkim o pracy radnych, zarządu i starosty. Na zakończenie odwiedzili gabinet starosty, który wraz ze swym zastępcą przedstawił uczniom jak wygląda praca na rzecz lokalnego samorządu oraz odpowiedział na zadane przez gości pytania – relacjonuje urząd.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
11 miesięcy temu

A ta piegrzymka ku czemu?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 miesięcy temu
Reply to  Ania

Ku wyborom.