Tysiące Biedronek w Polsce wydłużają godziny funkcjonowania. Sklep w Przasnyszu czynny całą dobę.

W czasie kiedy w obawie przed koronawirusem swoje działanie ograniczają placówki opieki medycznej, zamknięto siłownie, zakazano organizacji imprez rodzinnych, zmieniono pracę urzędów, a radni obradują korespondencyjnie, sieć Biedronka rozszerza listę placówek czynnych całą dobę. Wśród nich jest market przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu.

 

W ramach Akcji 24, z którą mieliśmy styczność już wiosną, sieć Biedronka właśnie rozszerza liczbę sklepów, które są czynne przez całą dobę. Od tego tygodnia jest już ich ponad 400 w całej Polsce, dodatkowo ponad 2 350 sklepów sieci jest czynnych co najmniej do godz. 23:30.

Wśród placówek z wydłużonymi godzinami funkcjonowania jest m.in. Biedronka przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu. Od poniedziałku do piątku sklep ulokowany przy skrzyżowaniu z ul. Polną będzie otwarty przez całą dobę. W sobotę zostanie zamknięta o 23.30, zaś w handlowe niedziele zostanie otwarta w godzinach od 8.00 do 21.00.

– Dzięki temu klienci sieci otrzymają możliwość dokonania wygodnych zakupów z zachowaniem niezbędnego dystansu społecznego w porze, która im najbardziej pasuje. Jednocześnie w godzinach wieczornych sieć przygotowała atrakcyjne oferty promocyjne. Dodatkowo, aby zachęcić seniorów do zakupów w ciągu tygodnia w dedykowanych im godzinach 10-12 Biedronka oferuje szczególne okazje zakupowe – czytamy na stronie sieci.

 

Aby zachęcić klientów do odwiedzenia sklepów w porze wieczornej i nocnej sieć wprowadziła dodatkowe zachęty.

– Nowością jest promocja dla klientów, którzy zdecydują się na wizytę w sklepach sieci Biedronka w godzinach między 22:00 a 6:00 rano. Mogą oni liczyć na to, że przy zakupie produktów za 99 zł z kartą Moja Biedronka otrzymają voucher na 15 zł do wykorzystania przez następne 2 dni na kolejne zakupy za kwotę co najmniej 99 zł.

 

Zachęty skierowano także do osób starszych, korzystających z wprowadzonych przez rząd uprzywilejowanych zakupów w godzinach od 10.00 do 12.00.

– Seniorzy kupujący w wyznaczonych godzinach w ciągu tygodnia (w soboty godziny seniorów nie obowiązują) otrzymują wsparcie Biedronki w postaci atrakcyjnych ofert na najbardziej pożądane przez nich produkty codziennej potrzeby. W tym tygodniu będą mogli kupić taniej każdego dnia inne produkty, takie jak np.: świeże mleko, herbatę w torebkach, szynkę konserwową, czy papier toaletowy.

 

M. Jabłońska


 

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jolka
Jolka
1 rok temu

Brak słów 😑 Szkoda tylko pracowników, że muszą pracować nocami. W imię czego i za ile?

Baofeng
Baofeng
1 rok temu
odpowiada  Jolka

Dużo ludzi pracuje na noce dużo ciężej niż Panie sklepowe i nie narzekają. Wystarczy popracować na produkcji przy taśmie na nocnej zmianie .wtedy może się wszystkiego odechciec

Włodi
Włodi
1 rok temu
odpowiada  Jolka

A czy ktoś zmusza kogoś do pracy w biedronce?

Ktoś
Ktoś
1 rok temu

Jeszcze tylko ceny żeby się zgadzały, bo inne na paragonie niż na półce

Buba
Buba
1 rok temu

jakie to zrządzenie losu lub fart że super zjadliwy wirus zabójca nie ima się pracowników marketów (mających codziennie kontakt z tysiacami ludzi (w przeciwieństwie 'lekarzy’ od teleporad). szkoda tylko że Jeronimo dba o klientów kosztem pracowników.

Mati
Mati
1 rok temu
odpowiada  Buba

Jeronimo dba przede wszystkim o własny zysk.