TY I JA TO SERDUSZKA DWA” – Dzień Mamy i Taty w Kubusiowym Przedszkolu przy ul. Słowackiego.

Dnia 26 maja nasze małe pociechy wystąpiły dla swoich  rodziców. Tego dnia niespodzianek, tańców, uścisków i buziaków nie było końca.

Jako pierwsza wystąpiła  grupa „Sowy mądre głowy””,  która zauroczyła zgromadzonych  recytacją pięknych wierszy i śpiewem wzruszających piosenek. Na zakończenie występu zaprezentowali się w tańcu „Let’s twist again” rozbawiając publiczność.

Grupa „Tygryski” wcieliła się w rolę „mam „ i „tatusiów” odgrywając scenkę teatralną pt.: „Jak tata poznał mamę”. Chłopcy zakończyli swój występ niezwykle rytmicznym i ciekawym tańcem do piosenki z filmu „Va bank” , natomiast dziewczynki przepięknie  wykonały taniec z elementami baletu do muzyki Johan’a Straussa’a „Tritsh-Tratsh” – Polka

Grupa najmłodsza „Króliczki” odważnie rozpoczęła swój występ na scenie tańcem do angielskiej piosenki „Hello, hello”. Maluszki w strojach pszczółek i kwiatków wystąpiły w inscenizacji pt.: „Przebudzenie leniwego misia”.Na zakończenie wykonały taniec „Poleczka”.

Grupa „Kubusie” zaskoczyła swoich rodziców wzruszającym występem pt.”Sto uśmiechów, sto serduszek, sto uścisków i kwiatuszek”. Na zakończenie przedszkolaki wykonały skoczny i zabawny tanie do piosenki „Chocolate”

Po każdym z występów dzieci pobiegły do swoich rodziców z upominkiem i mnóstwem buziaków.Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments