Trwa zbiórka na ratowanie serca 12-letniej Alicji Skierkowskiej. Czas ucieka

Alicja Skierkowska cierpi na Zespół Ebsteina – poważną wadę serca. Ma zaplanowaną wizytę w Monachium, gdyż to w tamtejszej klinice rodzice upatrują szansy na ratunek dla swojego dziecka.

 

– Pomimo nieustannego zagrożenia życia Ala rosła, poszła do szkoły, rozwijała swoje zainteresowania, a kiedy mogła uwielbiała zaczytywać się w ulubionych książkach. Marzą jej się podróże do Japonii i Kanady. Ale najpierw musi pokonać długą drogę w walce o zdrowie. Wiemy, że jest jej ciężko. Czasami udaje się nam podnieść ją na duchu, wesprzeć, ale są też dni, kiedy jesteśmy bezradni wobec jej cierpienia. Na to wszystko nałożyła się dodatkowa choroba tarczycy – Hashimoto. Gdybyśmy mieli jedno życzenie do spełnienia, to byłaby prośba o zdrowie córki. Zdrowie, które zawodzi coraz bardziej i opuszcza każdego dnia – informują rodzice Rafał i Agnieszka.

 

– Zaczęliśmy rozmowy z kliniką w Monachium, wierząc, że tam kardiochirurdzy będą chcieli podjąć się operacji naprawczej serca naszej Alicji. W Polsce nie ma właściwego leczenia, które jest nadzieją dla naszej córki na lepszą przyszłość z sercem bijącym właściwy rytm. Koszty związane z leczeniem Ali mogą być naprawdę wielkie, dlatego już teraz prosimy o pomoc – mówią rodzice Alicji.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments