Trwa nabór kandydatów do przasnyskiej Rady Seniorów. Zgłoszenia można dostarczać do 5 października

Burmistrz Przasnysza, Łukasz Chrostowski ogłosił nabór przedstawicieli osób starszych do Rady Seniorów. Wybory odbędą się 11 października.

 

Rada Seniorów jest społecznym organem konsultacyjnym, doradczym i inicjatywnym działającym na terenie Przasnysza i na rzecz środowiska seniorów z Przasnysza. Zadaniem Rady będzie m. in. współpraca z władzami miasta przy opiniowaniu i monitorowaniu istotnych problemów przasnyskich seniorów.

Do Rady mogą zgłaszać się przedstawiciele osób starszych zamieszkałych w Przasnyszu, przedstawiciele podmiotów działających na rzecz osób starszych, w szczególności przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na rzecz seniorów w Przasnyszu, przedstawiciele podmiotów prowadzących uniwersytety trzeciego wieku w Przasnyszu. Zgłaszanie kandydatek i kandydatów do rady, wraz z krótką charakterystyką i uzasadnieniem, odbywa się w trybie otwartego naboru.

 

Kandydaci do Rady Seniorów Miasta Przasnysz mogą zgłaszać się sami lub mogą być zgłaszani przez podmioty prawne (w tym organizacje pozarządowe, uniwersytety trzeciego wieku). Zgłoszenie następuje poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta w Przasnyszu w terminie do 5 października 2022 do godz. 15.30. Formularze zgłoszeniowe A i B stanowią załączniki do niniejszego ogłoszenia.

Wybory do Rady Seniorów Miasta Przasnysz odbędą się 11 października 2022 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Przasnysz podczas spotkania wyborczego. Członkowie Rady Seniorów wybierani będą w głosowaniu bezpośrednim i tajnym spośród zgłoszonych pisemnie kandydatur.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Żmije można zgłosić??🤣