Tragiczny finał poszukiwań 30-letniego mieszkańca gminy Chorzele.

Ciało zaginionego mieszkańca gminy Chorzele odnalazła dziś Specjalistyczna Sekcja Ratownictwa Wodno – Nurkowego z KP PSP Przasnysz. Zwłoki mężczyzny ujawniono w zbiorniku wodnym w Krzynowłodze Wielkiej.

 

– Po dojeździe na miejsce straży pożarnej stwierdzono, że dotarcie do zbiornika wodnego w miejscowości Krzynowłoga Wielka gm. Chorzele może odbyć się tylko przez podmokły teren. Właściciel posesji przetransportował strażaków i ich sprzęt używając ciągnika rolniczego. Specjalistyczna Sekcja Ratownictwa Wodno – Nurkowego z Przasnysza wprowadziła do akwenu wodnego dwóch nurków. Po spenetrowaniu stawu strażacy odnaleźli ciało zaginionego mężczyzny pod wodą. Na prośbę policji wydobyto ciało na brzeg w celu dalszych czynności dochodzeniowo – śledczych – poinformowała KP PSP Przasnysz.

 

 

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza z Przasnysza oraz Ochotnicza Straż Pożarna KSRG z Rycic.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
2 lat temu

Na prośbę Policji? Co to ma znaczyć?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Piotr

A to teraz najważniejsze?

rob
rob
2 lat temu
Reply to  Piotr

a to ma znaczyć że strażacy jak zresztą wszystkie inne służby mogą wspomgac Policję w akcjach poszukiwawczych, ale nie wolno im przemieszczać ciała. Prawidłwo to po odnalezieni Policja powinna śćiągnąć swoich nurków którzy by je wynieśli na brzeg ale ze względu na czas i ekonomikę poprosili straż a ta się zgodziła choć nie musiała

Konrad
Konrad
2 lat temu

On juz przeszedł swoja drogę krzyżową . niech spoczywa w pokoju

Marcin
Marcin
2 lat temu
Reply to  Konrad

Miałem nadzieję, że się odnajdzie cały i zdrowy. Młody chłopak. Niech spoczywa w pokoju.