Tomasz Gaczyński odwiedził placówkę w Czernicach Borowych

Tomasz Gaczyński, który został powołany do Kadry Narodowej i przygotowuje się do Mistrzostw Olimpijskich w boksie odwiedził Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą „Nasze Dzieci” w Czernicach Borowych.

 

Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Nasze Dzieci” z Czernic Borowych niejednokrotnie organizuje dla swoich wychowanków spotkania z ciekawymi ludźmi. Tym razem podopiecznych odwiedził przasnyski zawodnik sztuk walki. W środę, 22 czerwca w ramach cyklicznych zajęć „Łączy Nas sport, a nie używki” z dziećmi i młodzieżą spotkał się Tomasz Gaczyński, który aktualnie przygotowuje się do Mistrzostw Olimpijskich w boksie.

– Tomek mówił, jak łatwo zatracić się w złej decyzji oraz o tym, że każda nawet najmniejsza decyzja ma swoje ujście w przyszłości. Oczywiście nie zabrakło treningu dla wszystkich, nawet ciocie z chęcią potrenowały. Wiemy już, że motywacja i chęci są najważniejsze, a każdy z nas, jeżeli tylko będzie chciał, ma świat u swych stóp.  czywiście pod warunkiem, że będzie sumiennie i ciężko darzył do swojego celu krok po kroku – relacjonuje organizator.

 

Wychowankowie czernickiej placówki byli bardzo zachwyceni spotkaniem, a chłopcy wręcz zafascynowani gościem oraz uprawianym przez niego sportem. Obiecali, że będą śledzić jego sukcesy oraz w pełni kibicować.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments