Tak się żyje… na Orlika! 3 klip Maciętego! [VIDEO]

Macięty odsłania kolejną kartę! „Tak się żyje” to trzeci singiel promujący nadchodzący album „Samo życie”.  W porównaniu do poprzednich, tym razem jest to mocny, uliczny numer. Całość uzupełnia klip przedstawiający przasnyskie osiedle „Orlika”, z którym utożsamia się raper. Oczywiście za produkcję odpowiada nie kto inny jak Wizier, który jest autorem wszystkich produkcji na albumie.

 

 

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adriano
Adriano
3 lat temu

Ładne ujęcia miasta na klipie, ale poza tym dno totalne. Nawet rok temu w hot16challange totalni amatorzy lepsze rapsy nagrywali niż ten typ. Jak brakuje słów to rzuca „Ku*we”, pogada o ćpaniu i jaraniu i jest gitarka. Sam w tekście rapuje o braku wykształcenia więc właściwie nie ma czemu się dziwić.

radek
radek
3 lat temu
Reply to  Adriano

Nawiń lepiej

Zbigniew
Zbigniew
3 lat temu

Bardziej prawdziwe myślę byłoby rapowanie o swoim życiu czyli mieszkaniu z mamą jedzeniu nutelli i graniu w konsole oraz kręceniu bączków po rynku

Anonim
Anonim
3 lat temu

Taka jest właśnie mentalnośc polaczków cebulaczkow, którzy sami nic nie osiągnęli a próbują oceniać innych. A powyżej zapewne autorzy fanów Friza. Przyznaję , ten gatunek muzyczny do mnie nie trafia ale grunt to robić co się lubi. Teledysk bardzo fajny. Powodzenia

Adriano
Adriano
2 lat temu
Reply to  Anonim

A kto to ten friz?

Agatejszyn
Agatejszyn
2 lat temu
Reply to  Adriano

Poszukasz w necie to pewnie znajdziesz odpowiedź. Ważne, że nie skończy w rynsztoku chyba, że mu woda sodowa uderzy do głowy. Tak trzymajcie Panowie, kilka „urw” mniej i miło się posłucha:)