Świąteczny apel w 2. ORel Przasnysz [FOTO]

21 grudnia 2020 roku w ramach cotygodniowej zbiórki pododdziałów 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, płk dypl. Bogusław Postek przekazał życzenia świąteczne żołnierzom i pracownikom Resortu Obrony Narodowej.

 

-Tegoroczne spotkanie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia ma szczególny charakter. Ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego odstąpiliśmy od tradycyjnego spotkania i dzielenia się opłatkiem. Dzisiejszy apel to przede wszystkim okazja do spotkania w gronie wojskowej rodziny. Jest to również dzień przeznaczony na refleksję i pochylenia się nad mijającym rokiem, który nie był łatwy. Mnóstwo zadań postawionych przed nami, również tych dodatkowych w mojej ocenie udało się zrealizować na dobrym poziomie. W czasie prowadzonych ćwiczeń z wojskami udowodniliście swoje wysokie umiejętności i wyszkolenie oraz gotowość, by zadbać o bezpieczeństwo naszej Ojczyzny – rozpoczął  płk dypl. Bogusław Postek.

-Dzisiejszy dzień jest to również czas życzeń, dlatego każdemu z was tu obecnych jak i waszym rodzinom życzę zdrowia, spokoju, radości, wytchnienia i spełnienia marzeń. Nie odkładajmy naszych marzeń, lecz odkładajmy na te marzenia. Życzę nam wszystkim, aby nowy rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. Dziękuję za codzienne poświęcenie w służbie i pracy na rzecz 2. Ośrodka Radioelektronicznego – dodał dowódca.

Zbiórka była również okazją do przekazania betlejemskiego światła pokoju przez harcerzy z Hufca ZHP w Przasnyszu na czele z komendantem Jackiem Klingerem. Okolicznościowego błogosławieństwa żołnierzom Ośrodka i pracownikom Resortu Obrony Narodowej udzielił proboszcz parafii pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu – ks. Romuald Ciesielski.

 


 

Źródło 2ORel
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments