Strażacka odzież wzbogaci się o naszywki z herbem powiatu przasnyskiego

Starosta Paweł Mostowy przekazał na ręce st. bryg. Waldemara Białczaka Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu naszywki zawierające herb powiatu, nazwę województwa oraz siedzibę Komendy.

 

– Emblematy będą  noszone przez strażaków przasnyskiej Komendy na prawym ramieniu bluzy służbowej, kurtki przeciwdeszczowej i bluzy typu polar zgodnie z nowym rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 września 2021 r. w sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej – informuje Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu, kpt. Piotr Kuligowski.

– Zważywszy na fakt, że strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu biorą udział  w wielu działaniach ratowniczo – gaśniczych, odprawach służbowych i ćwiczeniach na terenie nie tylko powiatu ale województwa mazowieckiego, a nawet całego kraju umieszczenie herbu na umundurowaniu będzie doskonałą promocją dla powiatu przasnyskiego – dodaje.

W związku z powyższym na wniosek Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu Zarząd Powiatu Przasnyskiego podjął decyzję o  sfinansowania tego promocyjnego dla Powiatu przedsięwzięcia i zakupił 180 szt. naszywek za kwotę 3321,00 złotych.

– Bardzo dziękujemy za wsparcie, będziemy nosić z dumą herb naszego Powiatu podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych – przekazuje rzecznik.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Twoja Stara
Twoja Stara
1 miesiąc temu

Masakra, za wszelką cenę się pokazać, talon 1000 zł dla klubu tenisowego, a teraz naszywki dla strażaków, co później?? naklejki dla przedszkolaków?? Weź na coś porządnego (sprzęt do ratowania życia) załatw kasę dla strażaków i wtedy się lansuj!!!

Ugly kid
Ugly kid
1 miesiąc temu
Reply to  Twoja Stara

Kondomy z herbem powiatu będą w sprzedaży niedlugo

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Zabrakło mi na naszywce nazwiska naszego Semafora.

Iby
Iby
1 miesiąc temu

Semafor żonę promuje za kasę PISu

Twoja Stara
Twoja Stara
1 miesiąc temu
Reply to  Iby

Co jak co, ale grafik się napracował, też bym chciała tak wyglądać.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Twoja Stara

A ja gupi myślałem że to Kate Moss na plakaty wrzucili 🤣

Maestro
Maestro
1 miesiąc temu

Można gdzieś poczytać o jej doświadczeniu, dokonaniach?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Maestro

Męża ma z jedynej słusznej partii. W naszym ciemnogrodzie to w zupełności wystarczy do wyboru na radnego. Na pierwsze miejsce na pisowskiej liście możesz konia wrzucić a i tak przejdzie.