Starostwo Powiatowe zaprasza na konferencję „Nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2014-2020 jako szansa na harmonijny rozwój Mazowsza”

Starosta Powiatu Przasnyskiego Zenon Szczepankowski zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Przasnyskiego do udziału w konferencji pn.  „Nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2014-2020 jako szansa na harmonijny rozwój Mazowsza”, która odbędzie się w dniu 23 stycznia 2014 r. w hali sportowej przy ul. Szkolnej 4 w Chorzelach.

Do udziału w konferencji w sposób szczególny zapraszamy przedsiębiorców oraz rolników, jak również osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą lub uzyskać informacje dotyczące możliwości dofinansowania rozwoju już istniejących przedsięwzięć ze środków krajowych i unijnych. W konferencji udział wezmą m.in. marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UM  w Warszawie  Radosław Rybicki, przedstawiciele Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych i lokalne władze samorządowe.
Program konferencji:
9:30 –  podpisanie umów o dofinansowanie projektów realizowanych w powiecie
przasnyskim ze  środków funduszy wspólnotowych.
9.45 – prelekcje zaproszonych gości, w tym:
– wystąpienie Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika –  prezentacja nowej perspektywy finansowej UE na lata 2014-2020,

 – wystąpienie Dyrektora Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UM  w Warszawie  Pana Radosława Rybickiego – prezentacja Programu Rozwoju   Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

– wystąpienie Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki Pani Ilony Antoniszyn-Klik,

– wystąpienie Kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Przasnyszu Pani Elżbiety Jaskulskiej,

– prezentacja filmu promocyjnego powiatu przasnyskiego,

– panel dyskusyjny.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments