Siedem osób rannych w wypadku pod Ciechanowem

Wczoraj ok. godz. 6:40 doszło do wypadku drogowego, w którym Audi zderzyło się czołowo z Volkswagenem Transporterem. W zdarzeniu poszkodowanych zostało 7 osób.

 

Do zderzenia pojazdów doszło wczoraj rano w miejscowości Kraszewo.

– Jadący w kierunku Ciechanowa 21-letni kierowca Audi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem Transporterem. W wyniku tego zderzenia do szpitala zostali przewiezieni obydwaj kierowcy oraz pięciu pasażerów volkswagena. Policja prowadzi czynności w tej sprawie – informuje podkom. Ewa Brzezińska.

 


 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
28 dni temu

Jedziesz człowieku dobrze a tu matoł co pewnie bawił się telefonem w Ciebie przy …….e!

Rec
Rec
28 dni temu

4 zera na masce piąte za kierownicą

Joker
Joker
25 dni temu

Pewnie audi wolno jechało i dlatego nie ogarnol tematu

Tadek
Tadek
18 dni temu

dopiero co w wypadku w starym Audi 80 zginęło 2 młodych ludzi a trójka cieżko ranna… to jest epidemia w Polsce a nie żaden covid.

Tadek
Tadek
18 dni temu

policja jak zwykle wyda komunikat “nie dostosował prędkości do panujących warunków”… i z bani…jak w 90 % przypadków. a ja czekam na to kiedy panowie milicjanci zrobią to porządnie – testy na obecność używek, badanie specjalistyczne pojazdu (stan techniczny, kto przeprowadził badanie, czy auto jest w orginale czy miało wstawioną ćwiartkę innego…) ale to koszty i łatwiej zawyrokować “jechał za szybko do warunków”