Są pieniądze na modernizację bieżni na stadionie w Chorzelach

Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę o dofinansowaniu modernizacji bieżni na Stadionie Miejskim w Chorzelach. Informację przekazał Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

 

Dziś, 24 maja Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę, na mocy której dofinansowana zostanie modernizacja bieżni okrężnej (400 m) na Stadionie Miejskim w Chorzelach. Wysokość dofinansowania to 160350 zł.

– Robimy wszystko, aby wspierać naszą młodzież i dorosłych, i stwarzać jak najlepsze warunki do uprawniania sportu i popularyzacji zdrowego stylu życia – informuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

Przypomnijmy, że wcześniej Gmina Chorzele pozyskała dofinansowanie z Samorządu Województwa na przebudowę trybun na Stadionie Miejskim wraz z zadaszeniem i oświetleniem.

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przaśnik
Przaśnik
1 miesiąc temu

Taki wizerunek tak zaniedbanego stadionu powinien być wstydem dla władz. Z foto widać zę tam jest brak dobrego gospodarza. Jeśli dalej tak bedzie zarządzany przez Urzą Miasta to nowa bieżnia za rok też tak będzie wyglądała

Bolo
Bolo
1 miesiąc temu
Reply to  Przaśnik

Weź się człowieku ogarnij. Każdy tylko by czegoś żądał, a to drogi, a to światło, chodniki itp. Wiem, to wszystko jest potrzebne i dla tego takie inwestycje jak stadion muszą poczekać, bo są ważniejsze wydatki. Chwała gminie, że pozyskuje na ten cel dodatkowe pieniądze.

Pavcio
Pavcio
27 dni temu
Reply to  Bolo

Dokładnie. Ale jakiś klub Lekkoatletyczny by się przydał. Ja już byłem Mistrzem Gminy, Powiatu,Województwa i Polski teraz czas na innych młodych.
Pozdro dla Pana J.Rykowskiego.