Rząd walczy z wirusem w obiektach kultury. Biblioteka w Przasnyszu zamknięta

Chcąc walczyć z wirusem, rząd zadecydował o zamknięciu na Mazowszu instytucji kultury. Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu chcąc nie chcąc musi dostosować się do zasad i zostanie zamknięta. Dobre wiadomości są takie, że zarówno Lidl, jak i wszystkie markety Biedronki w Przasnyszu będą otwarte w normalnych godzinach.

 

– W związku z zamknięciem naszej Biblioteki do 26.03.2021 r. prosimy o zaopatrzenie się w książki na okres najbliższych 2 tygodni. Biblioteka główna i filia będą czynne jeszcze tylko 12 marca (piątek) w godz. 09:00 – 17:00 – informuje przasnyska książnica, przypominając o możliwości skorzystania z oferty „Książka na telefon” polegającej na dostarczaniu książek do domów.

Termin zwrotu wszystkich wypożyczonych książek zostanie wydłużony do 26 marca.

Obostrzenia na Mazowszu wejdą w życie w poniedziałek 15 marca i będą obowiązywały do 28 marca. Dotyczą turystyki, kultury, galerii handlowych i sportu. Nie dotyczą marketów, które funkcjonują w standardowych godzinach.

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MWK
MWK
3 lat temu

A kogo to obchodzi?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 lat temu

***** ***

Borsuk-sie-klania
Borsuk-sie-klania
3 lat temu

Jprdl,aleś ty chłopie wyposzczony.Tylko ci ……. w głowie.Ty zmień te osiem gwiazdek na swój podpis,będzie bardziej (prawdziwy).

Magda
Magda
3 lat temu

Pisarze, wydawnictwa, drukarnie, księgarnie – to ich trzeba wspierać. Książki się kupuje a do wypożyczania literatury fachowej są biblioteki szkolne i uniwersyteckie.

Agata
Agata
3 lat temu
Reply to  Magda

Książki są bardzo drogie i nie wszystkich stać na to, aby kupować