Przy zatoczce autobusowej w Przasnyszu pojawiła się ławka

Ze względu na remont dworca autobusowego w Przasnyszu, w pobliżu zatoczki autobusowej postawiono ławkę, która ma umilić pasażerom oczekiwanie na transport.

 

Od jakiegoś czasu trwa remont przasnyskiego dworca autobusowego. Okres wakacyjny to zazwyczaj czas, kiedy pasażerów jest mniej, gdyż nie pracują placówki oświatowe i tym samym uczniowie nie muszą dojeżdżać do szkół. Rozpoczął się jednak wrzesień, co za tym idzie młodzież powróciła do szkół i często do nich dojeżdża. Ze względu na trwający remont dworca pasażerowie nie mogą korzystać z wiat, czy też ławek w oczekiwaniu na autobus. Powiat wyszedł z inicjatywą, aby w pobliżu zatoczki autobusowej postawić ławeczkę, która w jakiś sposób umili oczekiwanie na transport.

 

– Szczególne duży ruch obserwujemy wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Dzieci i młodzież szkolna musi stać często kilkadziesiąt minut zanim przyjedzie autobus, dlatego postanowiliśmy choć trochę ułatwić im to oczekiwanie i zamontować tam ławkę – wspomniał starosta.

 

 

 

Sprawdź również
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
1 rok temu

Ooo w innych miastach cieszą się z ławeczki 🙂

Kasia
Kasia
1 rok temu
Reply to  Paweł

To jest inwestycja na miarę nowych wlodarzy. Dziękujemy wam!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Kasia

Nie ma inwestycji w Strefie to stawiamy ławeczkę i już fotka na fejsbunia gotowa 😅

maxx
maxx
1 rok temu

Intel szuka miejsca na fabrykę więc może będzie postęp.

Mati*
Mati*
1 rok temu

No rzeczywiście, jest się czym chwalić… 1 ławka, (słownie) JEDNA ławka 🤣 Dziękujemy za szczyt hojności i możliwości powiatu

Sekunda
Sekunda
1 rok temu
Reply to  Mati*

Burmistrz nie postawił, starosta postawił nie na swoim terenie i zbiera bęcki. Burmistrz mógłby się wykazać i postawić drugą

Madzia
Madzia
1 rok temu
Reply to  Sekunda

Oni o ludziach to tylko na pokaz myślą. Tam to tylko aby napchać w kieszenie bo wiadomo, że niedługo odchodzą.

Madzia
Madzia
1 rok temu

Szkoda, że nikt nie pomyślał wcześniej. Byłam świadkiem, jak w wakacje pewna starsza Pani czekając na autobus mało nie zemdlała bo nie było gdzie przycupnąć. A teraz się jedną ławka chwalą 😀 Przedszkole. Jeszcze nam wmawiają jacy to oni dobrzy. Przecież to era kamienia łupanego!!! nie wiem co w tym Przasnyszu z tymi rządzącymi?

ANDRZEJ
ANDRZEJ
1 rok temu

Obawiam się ,że do szkół dojeżdża więcej niż trzy osoby (tyle mieści się jak widać na tej ławce ) i ta ławka nie rozwiąże problemu stania oczekujących na autobus. O tym ,że wakacje kończą się 31-08 wiadomo było dość dawno i wiadomym było ,że remont dworca nie skończy się do tej daty. Był czas by postawić takich ławek odpowiednio więcej i wykonać nad nimi zadaszenie (zbliża się jesień ) by dojeżdżający mieli gdzie schronić się przed deszczem. Nie wiem czego zabrakło ? (wyobraźni ,pieniędzy , pomysłu ,chęci )

Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Rzeczywiscie bardzo wazna wiadomosc.powinna byc w wieczornych wiadomsciach

Wandzia
Wandzia
1 rok temu

A może by tak jeszcze o WC pomyśleli, bo póki była poczekalnia na Dworcu to chociaż to było. A teraz czekając na autobus to niby gdzie ? pod mostek ?