Przetarg na utworzenie kompleksu boisk przy ZSP w Przasnyszu. Wpłynęło sześć ofert

W Starostwie Powiatowym w Przasnyszu dokonano otwarcia ofert w przetargu na utworzenie kompleksu boisk przy ZSP w Przasnyszu. Swoje oferty złożyło sześciu wykonawców.

 

Przedmiotem zamówienia jest budowa kompleksu boisk sportowych wraz z dwoma trybunami na 104 osoby. Na terenie ZSP przy ul. Mazowieckiej w Przasnyszu ma powstać boisko piłkarskie i dwa boiska wielofunkcyjne (do piłki siatkowej, koszykówki i piłki ręcznej). Inwestycja ma objąć  także budowę bieżni lekkoatletycznej 3-torowej wraz ze skocznią w dal oraz doposażenie bazy sportowej.

Przygotowania do realizacji tej kompleksowej inwestycji trwały od kilku lat. W styczniu 2023 r. Zarząd Powiatu Przasnyskiego widząc potrzebę zwiększenia puli gruntów, umożliwiających dalszy rozwój bazy sportowej, nabył cztery niezabudowane działki, położone w sąsiedztwie ulic Kolejowej i Piaski o powierzchni ponad 0,5 ha, przylegające od zachodu do terenu ZSP w Przasnyszu.

Kolejnym krokiem były starania o pozyskanie funduszy na wybudowanie w tym miejscu kompleksu boisk sportowych. Odpowiednim źródłem finansowania okazała się VI edycja Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych skierowana do regionów, w których funkcjonowały tzw. PGR-y. We wrześniu 2023 r. przyznano Powiatowi Przasnyskiemu środki w wysokości 2 mln zł na realizację inwestycji.

Oferty w pierwszym przetargu przekraczały zaplanowaną na inwestycję kwotę. Ogłoszono drugie postepowanie. Tym razem swoje oferty złożyło sześciu wykonawców:

ROW Sp. z o.o. z Łomianek – 2.142.699,47 zł, TORAKOL Sp. z o.o. z Radziejowa – 2.114.999,76 zł, KORTBUD Janusz Gniado z Okuniewa – 2.318.011,73 zł, ELEKTROM Usługi elektryczne z Krzynowłogi Małej – 2.190.000,01 zł, Activa Longin Witkowski z Łodzi – 2.605.582,80 zł, Profintern International z Warszawy – 2.303.236,50 zł.

Najniższa kwota nieco przekracza zaplanowaną przez wykonawcę. Ta wynosi 2 050 000,00 zł.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 dni temu

A ja po raz kolejny zapytam dlaczego Powiat wprost nie powie za ile te 2 działki-parowki kupił. Bo na wolnym rynku to one zbyt wiele warte nie były.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
11 dni temu

Komu potrzebne te boiska? Tyle już ich jest w mieście i co przy nich idę to są puste. Za kilka lat nie będzie nawet pełnej jednej klasy w Przasnyszu. Bardziej sensowne byłoby zadrzewienie tego terenu, postawienie ławek i zrobienie ścieżek spacerowych. Znowu wyrzucono w błoto nasze pieniądze

Edek
Edek
10 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

A co wiecej te papraki moga zrobic, ściągnąć inwestorów i powstaną fabryki , nowe miejsca pracy? Boisko wybudują za psie pieniadze, koncert na dni miasta to są ch osiagniecia, zrobią coś co istnieje a na więcej są za ciency. Dzieci w szkolach głodne ale na nowym boisku beda padac z wyczerpania i z braku sił…

Angelo
Angelo
11 dni temu

Powiat kupił działki za tyle ile chciał właściciel działek, a jak nie to niech powiat spie…la w podskokach.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 dni temu
Reply to  Angelo

Ale powiat to nie jest prywatna firma która kupuje co się jej podoba za ile chce.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 dni temu
Reply to  Angelo

A poza tym to znałem kiedyś taką ciotę, co na niego Angelo mówiliśmy. Nikt go nigdy za rękę nie złapał, ale ciepły był na bank. Czyżby to ty?

Angela
Angela
10 dni temu

Lewus na pederastę mówi ciota?

Paweł
Paweł
11 dni temu

Jak masz pytania to kieruj je oficjalnie na piśmie do władz powiatu, a nie na forum anonimowo żale wylewasz. Taki z ciebie społecznik, wszystko i wszystkich komentujesz, oficjalne nie działasz nic. Jak to mówią Kozak w necie PIZDA w świecie

Marek
Marek
11 dni temu
Reply to  Paweł

To o fałszywku,zwanym marek prawdziwy?

Paweł
Paweł
11 dni temu
Reply to  Marek

Tak

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 dni temu
Reply to  Paweł

A skąd ta pewność że nie dzialam, koleżko? I grzeczniej trochę proszę, żebyś nie musiał dostać pstryczka w nos.

Paweł
Paweł
11 dni temu

A co donos na mnie wysmarujesz konfidencie komunistyczny, tylko to potrafisz. Tak jak napisałem Kozak w necie PIZDA w świecie.

PS.
Idź sobie plakaty wyborcze pozrywaj na Przasnyszu, może ci ciśnienie zejdzie przed snem

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 dni temu
Reply to  Paweł

Donos? A co ja jakoś dyplomata jestem? W ryj dostaniesz i będzie po temacie.

Paweł
Paweł
10 dni temu

Od Ciebie😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 dni temu
Reply to  Paweł

A chcesz pacholku to sprawdzić?

Paweł
Paweł
10 dni temu

Mów gdzie i kiedy pedale

Wiktor kos
Wiktor kos
10 dni temu

I oto wypowiedział się wyborca Kałolicji 13 grudnia.
A cechy tej Kałolicji to kłamstwo, KOrupcja,złodziejstwo,pazerność i bezwstyd.

Bogdan
Bogdan
10 dni temu

Jahahahawha😂😂😂

ciekawe
ciekawe
11 dni temu

Kilka ciekawostek od Chrostowskiego W latach 2018- 2023 w Przasnyszu, posadzono 715 drzew. Kilka ciekawostek z dnia dzisiejszego w Ciechanowie ” Ciechanów otrzymał blisko 10,5 mln zł dofinansowania z funduszy europejskich na realizację nowych projektów. Pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na zagospodarowanie obszaru „Jeziorka” oraz odbetonowanie placu przed ratuszem. Dodatkowo pozwolą na refinansowanie dwóch zakończonych już zadań. – Więcej zieleni, więcej wody, a mniej betonu. To było założenie wniosku o pieniądze z Unii Europejskiej, który złożyłem kilka miesięcy temu. Mam ogromną satysfakcję, że plany utworzenia zbiorników wodnych na Jeziorku oraz znacznego zwiększenia zielonego terenu przed ratuszem zostały najpierw pozytywnie przyjęte przez… Czytaj więcej »

Pan od swierkow
Pan od swierkow
10 dni temu
Reply to  ciekawe

A co tu ma jedno do drugiego??