Przasnysz. Oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych – dyżur również w wakacje

W odpowiedzi na oczekiwania rodziców dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych  przy szkołach podstawowych w Przasnyszu, placówki, podobnie jak w roku ubiegłym będą pełniły wakacyjne dyżury.

 

Przedszkola, tak jak szkoły mają wakacje. Choć to czas wyczekiwany przez najmłodszych, to często problematyczny dla rodziców, którzy nie mają z kim zostawić swoich pociech. Z pomocą wychodzą szkoły, które podobnie jak w roku ubiegłym, proponują wakacyjne dyżury.

Dyżury będą pełniły dwie szkoły podstawowe:

  • 1 lipca – 31 lipca 2024 roku – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu
  • 1 sierpnia – 31 sierpnia 2024 roku – Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu.

Wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny należy składać do 31 maja 2024 roku. Wydawanie i przyjmowanie wniosków odbywa się w sekretariacie szkoły. Szczegółowych informacji udzieli dyrektor placówki.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław
Jarosław
11 dni temu

Cudownie ja proponowałbym, żeby dyżury też były w sobotę , niedziele i święta do 22 albo do białego rana,żeby rodzice mogli sobie odpocząć, zrobić zakupy itd…Brawo !!!

przasnyszanka
przasnyszanka
11 dni temu
Reply to  Jarosław

Tak jest Panie Jarku i jeszcze w Sylwestra,w czasie karnawału, żeby rodzice mogli pobalować, choć, gdyby dziecku, coś sie stało w tym czasie to nie chciałabym być na miejscu Pan nauczycielek ,bo wiadomo wszystkiemu jest winien nauczyciel…..

Barbara
Barbara
11 dni temu

A ja jestem ciekawy jak dyrekcja tych szkół wynagrodzi tych nauczycieli w wakacje czy będą pracować za bóg zapłać, gdy inni będą odpoczywać?. Nauczyciele tez maja dzieci.kto ich dziećmi się zajmie pan dyrektor czy pani dyrektor?