Przasnysz. Mostek i ścieżka przy ulicy Makowskiej wpięte do miejskiego monitoringu

Ruszył pełny monitoring mostku kolejowego i ścieżki rowerowej (od wjazdu z ul. Makowskiej do jej zakończenia na ul. Łąkowej) w Przasnyszu. O zamiarze zabezpieczenia terenu przed wandalami informowaliśmy pod koniec marca.

 

– Miasto zdecydowało się na pełny monitoring tego terenu po serii dewastacji w okolicach mostu w ciągu ostatnich lat. W ubiegłym roku została tam zdemontowana kostka chodnikowa i wrzucona do rzeki Węgierki. Dwie szerokokątne kamery w jakości HD wpięte są do Centrum Monitorowania Miastem w Urzędzie Miasta i obsługiwane przez operatora. Obraz rejestruje się na bieżąco i zachowywany jest przez 3 tygodnie wstecz. To pierwsze tego typu kamery w całym regionie, które mają własne zasilanie solarne – poinformował dziś Urząd Miasta.

 

 


 

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
Maria
1 rok temu

Wiecie czemu takie nagłe zainteresowanie mostem i kamerami? Burmistrz obok kupił dom. Zobaczymy jak szybko droga powstanie.

Lasoo
Lasoo
1 rok temu
Reply to  Maria

No i co że kupił. To nie znaczy ze tam ma być syf i niebezpiecznie. Teren to teren miasta a nie prywatny burmistrza i dobrze ze tam będzie spokój gdzie młodzi chlali piwsko

Maria
Maria
1 rok temu
Reply to  Lasoo

Bo dopóki nie kupił to miał to w nosie

Lasoo
Lasoo
1 rok temu
Reply to  Maria

Sama masz w nosie. Wytrzyj nos i myśl rozsądnie o porządku w mieście 🙂

allon
allon
1 rok temu
Reply to  Lasoo

Ha ha ha ale przyjaźń z burmistrzem, zapewne ta sama partia.skoro tak obstajesz

Stasiek
Stasiek
1 rok temu

Normalna droga powinna tam być a nie ścieżka .I to do ul.Przemysłowej. Tylko nie wiem czy by dało się wykorzystać ten most do ruchu samochodowego .