Przasnysz. 41-latek w biały dzień napadł na mężczyznę i policjantów.

Do karygodnej sytuacji doszło w niedzielne popołudnie na ul. Ostrołęckiej w Przasnyszu. 41-letni mieszkaniec naszego miasta napadł na podróżnego oraz uszkodził jego auto.

Wczoraj około godziny 14:00 mieszkaniec pow. piaseczyńskiego zgłosił na Polcję, że w Przasnyszu na ul. Ostrołęckiej został zaczepiony przez nieznanego mu mężczyznę, który chciał pożyczyć od niego pieniądze. Gdy ten spotkał się z odmową bez powodu zaatakował zgłaszającego uderzając go w twarz, a następnie kopiąc w stojący obok samochód pokrzywdzonego spowodował uszkodzenia prawych przednich drzwi oraz prawego tylnego błotnika. Po zdarzeniu sprawca oddalił się w kierunku ul. Baranowskiej.

W wyniku podjętych bezpośrednio czynności przasnyscy policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Przasnysza mającego związek ze zdarzeniem. Badanie stanu trzeźwości zatrzymanego wykazało, że posiada on blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Podczas zatrzymania 41-latek poprzez używanie słów wulgarnych, kopanie i szarpanie za umundurowanie dopuścił się znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących funkcjonariuszy Policji. Agresywny mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments