Przasnyskie tancerki stanęły na podium w Markach

Dziewczęta należące do grup tanecznych klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu wzięły udział w Ogólnopolskiej Konfrontacji Tanecznej w Markach.

 

W niedzielę, 20 marca grupy taneczne z klubu 2. Ośrodka Radiolektronicznego w Przasnyszu wzięły udział w Ogólnopolskiej Konfrontacji Tanecznej 2022, która odbyła się w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym w Markach.

– Celem imprezy była popularyzacja ruchu tanecznego, rozwój zespołów tanecznych, promocja aktywnego stylu spędzania czasu wolnego wśród dzieci i młodzieży, konfrontacja dorobku zespołów i solistów, wymiana pomysłów oraz doświadczeń – informuje 2.ORel Przasnysz.

 

Przasnyskie grupy taneczne, pod bacznym okiem Małgorzaty Bandurskiej, wykonały trzy pokazy solowe i trzy zespołowe w swoich kategoriach wiekowych oraz tanecznych.

W kategorii jazz swoje umiejętności zaprezentowała Barbara Ładewska i Zuzanna Urban, Ewa Wronowska oraz formacje Shadows, Amarant i The Flames.

– Wszystkie nasze tancerki zostały docenione i wróciły z sukcesami. II miejsce przywiózł zespół The Flames, a Zespoły Shadows i Amarant uplasowały się na trzecich miejscach. Na podium znalazły się również wszystkie nasze tancerki solowe – dodaje Ośrodek.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments